Звіт проведення тижня з професії “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”


Звіт

проведення тижня з професії «Оператор з обробки інформації

та програмного забезпечення»

28.02.22 – 04.03.22 р.

(дистанційно)

План тижня

з/пНазва заходуДата проведення (місце проведення)УчасникиВідповідальний за проведення
11. Відкриття тижня з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». 2. Фотогалерея мемів про професіюРозміщення інформації в Classroom,   Zoom (інтерактивна дошка Jamboard), 28.02.22здобувачі освіти груп №3, 10, 13  Андрейчук І.С. Добрянська Л.Г. Косован Т.К.
2Інтерактивна гра: «Відскануй та відгадай»   2. Онлайн-екскурсії у віртуальні музеї комп’ютерної техніки та історії розвитку IT-технологій в ІнтернетZoom, 01.03.22 р.   https://ctois.sumdu.edu.ua/muzey-komp-yuternoyi-tehniki-sumdu    з.о. групи № 3   здобувачі освіти груп №№3, 10,13  Андрейчук І.С.   Андрейчук І.С. Добрянська Л.Г. Косован Т.К.
31. Тренінгове заняття: «Комп’ютерні ігри: залежність чи ні»   2. Участь у – Всеукраїнському Інтернет-конкурсі «#StopFake»; – Всеукраїнському конкурсі «Безпечний Інтернет 2.0»Zoom 02.03.22 р.         Платформа «На Урок» лютий-березеньздобувачі освіти групи №3Андрейчук І.С.,           Андрейчук І.С. кл. керівник Руснак Т.А.
41. Виховна справа: «Білл Гейтс: людина, яка змінила світ»     2. Майстер-клас «Заправка струменевого принтера»  Zoom 03.03.22 р.     https://youtu.be/xdkoFxbq95Iздобувачі освіти групи №10   №3Добрянська Л.Г.            Андрейчук І.С.
5Оформлення звіту. Розміщення інформації про проведення професійного тижня ООІтаПЗ на сайті.04.03.22 р. Licey-cv.comмайстри в/нАндрейчук І.С. Добрянська Л.Г. Косован Т.К.


ПОНЕДІЛОК

Відкриття тижня з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Розміщення плану проведення тижня в Classroom.

Під час відеозустрічі зі здобувачами освіти груп № 3, 10, 13 за допомогою інтерактивної дошка Jamboard здобувачі освіти створили фотогалерею мемів про професію.

ВІВТОРОК

У вівторок, під час відеозустрічі зі здобувачами освіти групи № 3 проведено інтерактивну гру «Відскануй та відгадай». Учасникам запропоновано на швидкість відсканувати QR-коди з зашифрованими словами, пов’язаними з професійною діяльність.

Історія розвитку комп’ютерної техніки налічує багато сторінок. Майстрами виробничого навчання проведено он-лайн-екскурсії у віртуальні музеї комп’ютерної техніки та історії розвитку IT-технологій в Інтернет

Віртуальний музей комп’ютерного андеграунду www.retro-pc.net

Computer History Museum http://www.computerhistory.org/

Cambridge Centre for Computing http://www.computinghistory.org.uk/

Віртуальний історії обчислювальної техніки у малюнках http://computerhistory.narod.ru/

Історія розвитку ІТ у проекті «16 бит тому назад» http://www.youtube.com/channel/SW5OduUa0X6D8

СЕРЕДА

У середу, зі здобувачами освіти групи № 3 проведено тренінгове заняття: «Комп’ютерні ігри: залежність чи ні». Мета заходу: профілактика комп’ютерної залежності в підлітків; ознайомити учасників тренінгу з новим видом душевних хвороб – ігроманією, навчити усвідомлено розрізняти розвагу та безсвідоме прагнення до перебування в мережі чи за комп’ютерною грою; на прикладі конкретних ситуацій навчити вихованців оцінювати ступінь ризику потрапляння в залежність від ігор та Інтернету; виховувати духовно-моральні чесноти.

Протягом лютого-березня проходили цікаві Інтернет-конкурси: Всеукраїнський  Інтернет-конкурсі «#StopFake» та Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0». Здобувачі освіти групи № 3 не тільки брали участь але й вибороли призові місця та нагороджені грамотами.

Всеукраїнський Інтернет-конкурс «#StopFake»:

1 місце – Боканча Едуард.

2 місце – Тарновецький Степан.

3 місце – Федорюк Владислав.

Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0»:

2 місце – Херенков Владислав.

3 місце – Тарновецький Степан, Савін Володимир, Хоріков Анторн, Херенков Владислав, Шапка Володимир

ЧЕТВЕР

Всі ми з вами знаємо хто такий Тарас Шевченко, І. Франко, Леся Українка, Колумб, Менделєєв, Піфагор і т.д. навіть тоді коли їх вже немає. А хто Такий Білл Гейтс? Майстер виробничого навчання Добрянська Л.Г провела виховну годину на тему: «Білл Гейтс – це людина, яка змінила світ!

Майстер виробничого навчання Андрейчук І.С. для здобувачів освіти провела майстер-клас «Заправка струменевого принтера». Переглянути матеріал можна за посиланням https://youtu.be/xdkoFxbq95I

П’ЯТНИЦЯ

Оформлення звіту. Розміщення інформації про проведення професійного тижня ООІтаПЗ на сайті ліцею.