МТЗ закладу освіти


Матеріально-технічна база ліцею

Навчально-матеріальна база ліцею розміщена в навчальному корпусі загальною площею 1720,00 м2. Споруда – нетипова, знаходиться в задовільному стані. Приміщення майстерень по вул. Руській, 53, загальною площею 454 м2 , на даний не експлуатується через незадовільний стан споруди.

У навчальному корпусі вул. Руській 228-Б розміщено 17 навчальних приміщень з них 7 – кабінети загальноосвітніх дисциплін (фізики і астрономії, математики та інформатики, суспільних дисциплін (історія, географія, громадянська освіта), української мови та літератури, зарубіжної літератури, іноземних мов, хімії та біології)., 9 – кабінети-майстерні для професійної теоретичної і практичної підготовки та 1 – гімнастичний клас.

У ліцеї обладнаний кабінет охорони праці, в якому наявні 30 робочих місць для здобувачів освіти та робоче місце викладача, персональний  комп’ютер, дошка,  основні обов’язкові стенди, плакати. Є можливість використання мультимедійного обладнання.

В ліцеї наявні 8 комп’ютерних кабінетів, в яких наявні 115 ПК. В цілому парк комп’ютерної техніки ліцею нараховує 140 ПК, які об’єднані в мережу та мають доступ до мережі Інтернет. На 1 ПК, задіяний у освітньому процесі, припадає 2,8 здобувача освіти.

Працює кабінет соціально-психологічної допомоги, методичний кабінет, актова зала. Наявні бібліотека, приміщення буфету. Потужність навчального корпусу розрахована на 510 здобувачів освіти. Усі споруди знаходяться у задовільному стані, відповідають санітарно-технічним нормам.

Приміщення буфету площею 32,2 кв. м. оснащено холодильним устаткуванням, бойлером, вітринами, барною стійкою, мікрохвильовими печами, мийкою. Наявна гаряча проточна вода. Працівники буфету користуються одноразовим посудом.

На території ліцею наявні стадіон, спортивні майданчики, призначені для занять з футболу, волейболу, баскетболу; смуги перешкод, перекладини для підтягування з обладнанням.

Перед навчальним корпусом – велика впорядкована площадка для загальних заходів з асфальтним покриттям, доріжками, доглянутими клумбами з насадженими деревами та квітами.

За адресою по вулиці Руській, 228-Б наявні 2 гаражі, загальною площею 106,7 кв.м, які використовуються як допоміжні приміщення.

Ліцей орендує один поверх гуртожитку по вул. П. Орлика, 5, загальною площею 1162 м2 на 132 місця.  Для проживання у гуртожитку створені належні житлово-побутові умови, зокрема, обладнано 33 сучасні житлові кімнати. Санітарний стан кімнат та місць загального користування знаходиться у задовільному стані. Гуртожиток повністю забезпечений м’яким та твердим інвентарем. У санітарно-гігієнічних приміщеннях постійно є гаряча вода. Наявні пральня та сушарка. Обладнаний ізолятор на три ліжка, який оснащений необхідним інвентарем, посудом, дезінфікуючими засобами, набором медикаментів та бактерицидною лампою.