Сергій ПІНЮК


Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Rysunok1-2.jpgСергій Андрійович ПІНЮК

Коротка біографія:

Народився 29 червня 1983 року в м. Чернівці. У 2005 році закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича й отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Комп’ютерні системи та мережі» та здобув кваліфікацію інженера-системотехніка.

2007 року закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом за спеціальністю «Фінанси» та здобув кваліфікацію економіста.

Після закінчення університету працював системним адміністратором відділу автоматизації Головного управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області, а також завідуючим сектора захисту інформації відділу автоматизації Укрпромбанку в м. Чернівці.

З 2010 року – викладач спеціальних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, старший викладач Державного професійно-технічного навчального закладу «Чернівецький професійний ліцей сфери послуг». Є розробником посібників, презентацій, відеоуроків із спеціальних предметів, які викладає. Співавтор проєкту «Енциклопедія професій». Приймає активну участь у виставках, конкурсах, семінарах та конференціях. Організовує і проводить фахові відкриті уроки, майстер-класи та виховні заходи.

Ключові компетенції:

Професійні знання в галузі інформаційних технологій, вільне володіння українською мовою, англійською та німецькою на рівні читання й перекладу зі словником. Використовує та застосовує сучасні інформаційні технології (користування Інтернет, соціальними мережами та сучасними онлайн додатками, робота в комп’ютерних програмах: MS Office, Adobe Photoshop, Corel Draw тощо), цілеспрямованість, аналітичність, відповідальність, самостійність та організованість.

Коло професійних інтересів:

 • інформаційно-комунікаційні технології та їх роль в освітньому процесі;
 • технології навчання. Шляхи підвищення ефективності сучасного уроку;
 • форми організації навчальної діяльності;
 • застосування сучасних інноваційних освітніх технологій для формування навчально-пізнавальної та дослідницької компетентностей здобувачів освіти в гуртках.

Робота:

Викладач спеціальних дисциплін (професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин», «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», «Агент з постачання»). Державний професійно-технічний навчальний заклад «Чернівецький професійний ліцей сфери послуг».

Публікації:

 • Інноваційні форми і методи навчання на уроках спецдисциплін як чинник підвищення якості підготовки конкурентоспроможного кваліфікованого робітника. Збірник матеріалів обласної науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи розвитку підготовки робітничих професій у Чернівецькій області: застосування новітніх технологій у навчанні». 2016.
 • Методична розробка відкритого уроку «Впровадження інноваційних форм і методів навчання на уроках спеціальних дисциплін і виробничого навчання електромеханіків з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин». Обласна педагогічна інформаційно-просвітницька газета «Освіта Буковини», № 42.
 • Сценарій інтерактивного конкурсу професійної майстерності електромеханіків з ремонту та обслуговуванню лічильно-обчислювальних машин. Методичний вісник профтехосвіти Чернівеччини. НМЦ ПТО у Чернівецькій області, №3. 2018.
 • Урок як засіб розвитку особистісних якостей учня. Школа педагогічної майстерності. Методичний вісник профтехосвіти Чернівеччини. НМЦ ПТО у Чернівецькій області, №1. 2019.
 • Конкурс професійної майстерності електромеханіків з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин. Виховний простір. Методичний вісник профтехосвіти Чернівеччини. НМЦ ПТО у Чернівецькій області.
 • Технологія ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин (для професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин»). Посібник.
 • Експлуатація персонального комп’ютера (для професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин»). Посібник.
 • Основи цифрової техніки (для професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин»). Посібник.
 • Комп`ютерні системи та мережі (для професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин»). Посібник. 2016.
 • Засоби комп’ютерної обробки інформації (для професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»). Посібник.
 • Операційні системи (для професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»). 2018.
 • Комп`ютерні системи та мережі (для професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»). Посібник.
 • Комп`ютерна графіка та верстка (для професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»). Посібник.
 • Основи мережі Інтернет (для професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»). Посібник.
 • Комп`ютеризований облік інформації (для професії «Агент з постачання»). Посібник.
 • Інформаційні системи обліку (для професії «Агент з постачання»). Посібник.

Посилання на статтю:

https://innovation.ivet.edu.ua/index.php/pedahohy/24548-serhii-piniuk