Методичні комісії ліцею


ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ СФЕРИ ПОСЛУГ»

НАКАЗ

31.08.2020 р.                                                                                            №126

Про організацію і проведення

методичної роботи у

2020/2021 навчальному році

         З метою реалізації актуальних завдань розвитку освіти, вдосконалення і підвищення професійної майстерності та рівнів психологічної підготовки педагогічних кадрів, активізації творчого потенціалу, формування здатності до швидкої адаптації в умовах переходу на новий зміст здобуття повної середньої та професійної освіти та широкого впровадження досягнень педагогічної науки і передового педагогічного досвіду

НАКАЗУЮ:

  1. Створити наступні методичні комісії, закріпити педагогів відповідно до профілю їх викладацької діяльності або професії та призначити головами методичних комісій:

 – Лупул К.В., викладача української мови та літератури – методична комісія викладачів загальноосвітніх дисциплін суспільно-гуманітарного циклу  у складі:

1. Лупул К.В.

2. Проскурняк Н.М.

3. Лопатюк І.І.

  • Чиж С.М.
  • Тимофійчук Т.Ю.
  • Кияшко А.К.

– Дідушко О.І., викладача інформатики – методична комісія викладачів загальноосвітніх дисциплін природничо-математичного  циклу у складі:

  1. Дідушко  О.І.
  2. Руснак Т.А.
  3. Андрусяк Т.В.
  4. Галицька Л.М.
  5. Руснак О.О.
  6. Гуцуляк О.В.
  7. Мельник Н.Б.
  8. Калинюк І.В.

– Добрянську Л.Г., майстра в/н – методична комісія майстрів в/н та викладачів спецдисциплін з підготовки операторів з обробки інформації та програмного забезпечення, електромеханіків з ремонту та обслуговування ЛОМ у складі:

  1. Добрянська Л.Г.
  2. Андрейчук І.С.
  3. Косован Т.К.
  4. Чосик Н.І.
  5. Зеленько С.І.
  6. Купіна Н.М.
  7. Пінюк С.А.
  8. Симонова Л.М.

– Рогозевич Г.М., майстра в/н – методична комісія майстрів в/н та викладачів спецдисциплін з підготовки секретарів керівника, діловодів, адміністраторів, агентів з постачання у складі:

1. Рогозевич Г.М.

2. Грінческу Г.В.

3. Артьомова А.С.

4. Зебачінська Л.А.

5. Чосик А.М.

6. Ковтюх Я.Д.

7. Лакатуш А.В.

8. Мороз Є.В.

9. Калинюк І.М.

– Харівську С.В., практичного психолога – методична комісія майстрів в/н та викладачів спецдисциплін з підготовки помічників вихователя, соціальних робітників у складі:

  1. Харівська С.В.
  2. Ткач Л.І.
  3. Безерко І.В.
  4. Чоп’юк Т.М.
  5. Білінська О.В.
  6. Цимбал О.В.
  7. Корнійчук І.В.
  8. Михайлишина Г.Т.

– Проскурняк Н.М., викладача зарубіжної літератури – методична комісія класних керівників, бібліотекаря та вихователя гуртожитку у складі:

  1. Проскурняк Н.М.
  2. Лупул К.В.
  3. Дідушко О.І.
  4. Купіна Н.М.
  5. Чиж С.М.
  6. Корнійчук І.В.
  7. Бікбаєва Л.П.
  8. Моляр Ж.О.
  9. Руснак Т.А.
  10. Тимофійчук Т.Ю.

2. Бухгалтерії ліцею проводити відповідну оплату головам методичних комісій: Лупул К.В., Дідушко О.І., Добрянській Л.Г., Рогозевич Г.М., Харівській С.В., Проскурняк Н.М.

3. Затвердити склад методичної ради ліцею:

Цимбал О.В.голова методичної ради, директор ліцею;

Симонова Л.М.секретар методичної ради, методист.

Члени ради:

1. Лакатуш А.В. – заступник директора з НВР;

2. Ткач Л.І. – заступник директора з ВР;

3. Чосик А.М. – старший майстер;

4. Лупул К.В. – голова методичної комісії;

5. Проскурняк Н.М. – голова методичної комісії;

6. Добрянська Л.Г.- голова методичної комісії;

7. Дідушко О.І. – голова методичної комісії;

8. Харівська С.В.- голова методичної комісії;

9. Рогозевич Г.М. – голова методичної комісії;

10. Білінська О.В. – голова профкому.

4. З метою поглиблення знань здобувачів освіти, підвищення інтересу до предмету, розвитку їх творчої діяльності проводити предметно-методичні та професійні тижні. Затвердити графік проведення предметно-методичних та професійних тижнів на 2020/2021 н.р. (додаток 1.)

5. Наказ довести до відома педагогічних працівників, а до голів методичних комісій, членів методичної ради, відповідальних за проведення  предметно-методичних та професійних тижнів під підпис.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з НВР Лакатуш А.В.

Директор                                                                    Орися ЦИМБАЛ

Юрисконсульт

__________ Є.Мороз

«____»_________ 20___ р.

Лідія Симонова

Додаток 1

До наказу № 126

від 31 серпня 2020р.

Графік

проведення предметно-методичних та професійних тижнів

у 2020/2021 н.р.

З/ППРЕДМЕТ, ПРОФЕСІЯВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА ПРОВЕДЕННЯДАТА ПРОВЕДЕННЯ
ЖОВТЕНЬ
1.Фізична культура і здоров’яГуцуляк О.В. Руснак О.О.12-16 жовтня
2.Математика, інформатикаДідушко О.І. Галицька Л.М.26-30 жовтня
ЛИСТОПАД
3.Українська мова та література (до Дня української писемності)Лупул К.В.09 – 13 листопада
4.З професії «помічник вихователя»Чоп’юк Т.М. Ткач Л.І.16-20 листопада
5.З професії «соціальний робітник»Білінська О.В. Михайлишина Г.Т. Безерко І.В.23-27 листопада
ГРУДЕНЬ
6.Соціально-психологічна службаХарівська С.В. Корнійчук І.В.30 листопада  – 04 грудня
7.Іноземні мовиТимофійчук Т.Ю. Лопатюк І.І. Кияшко А.К.07-11 грудня
8.З професії «діловод»Калинюк І.М. Грінческу Г.В. Проскурняк Н.М.14-18 грудня
СІЧЕНЬ
9.З професії «ООІ та ПЗ»Добрянська Л.Г., Косован Т.К. Андрейчук І.С.25 – 29 січня
ЛЮТИЙ
10.МІСЯЧНИК МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИСимонова Л.М.01 – 26 лютого
11.З професії «агент з постачання»Артьомова А.С. Ковтюх Я.Д.22 – 26 лютого
БЕРЕЗЕНЬ
12.З професії «адміністратор»Рогозевич Г.М. Мороз Є.В.01 – 05 березня
13.З професії «Електромеханік з ЛОМ»Чосик Н.І. Зеленько С.І. Пінюк С.А. Купіна Н.М.09-12 березня
14.Зарубіжна літератураПроскурняк Н.М.15-19 березня
КВІТЕНЬ
15.Біологія і екологія, хіміяАндрусяк Т.В.12 – 16 квітня
16.Охорони праці і БЖДКупіна Н.М. Федорак А.М.19-23 квітня
17.Фізика, астрономіяРуснак Т.А.26-30 квітня
ТРАВЕНЬ
18.Історія, громадянська освітаЧиж С.М.03 – 07 травня
19.З професії «секретар керівника»Зебачінська Л.А. Проскурняк Н.М.10 – 14 травня