Звіт щодо проведення тижня з професії “Секретар керівника”


ПЛАН

проведення тижня з 17.04.2023 по 21.04.2023 рр.

Тема заходуДата/час проведенняМісце проведенняВідповідальні
1. Інформаційний дайджест «Ділова жінка: якою вона має бути?» 2. Методична розробка відкритого уроку виробничого навчання «Складання номенклатури справ» 3. Рубрика «Чи знаєте ви?» – Історія професії.  17.04.2023  Соціальні мережі   Платформа Classroom   Методичний вісник  Проскурняк Н.М.   Калинюк І.М.   Калинюк І.М. Грінческу Г.В.
1. Ділова гра з елементами Web-квесту «Організаційно-розпорядчі документи». 3. Майстер-клас «Ламінування документів». 4. Рубрика «Чи знаєте ви?» – Специфіка професії.  18.04.2023 09.00Платформа Zoom   Соціальні мережі     Платформа Classroom  Проскурняк Н.М. група № 9 Проскурняк Н.М.   Калинюк І.М. Грінческу Г.В.  
1. Гороскоп для професії секретар керівника 2. Рубрика «Чи знаєте ви?» – Плюси професії.  19.04.2023Соціальні мережі   Платформа ClassroomКалинюк І.М.   Грінческу Г.В. Проскурняк Н.М.
1. Вебінар «Нетворкінг – що це: модне слово, чи життєва необхідність?» 2. Профорієнтаційний ролик. 3. Тест на профорієнтацію «ПрофГід». 4. Зустріч з випускниками Чернівецької гімназії № 6 «Берегиня». 4. Рубрика «Чи знаєте ви?» – Важливі якості для майбутнього секретар.  20.04.2023 10.30Платформа Zoom Соціальні мережі Платформа Classroom   https://www.profguide.io/test/proftest-profguide.htmlПроскурняк Н.М. Грінческу Г.В. група № 9 Калинюк І.М. група № 9   Проскурняк Н.М.     Грінческу Г.В.
1. Рубрика «Чи знаєте ви?» – Перспективи та кар’єра. 2. Підведення підсумків тижня. Оформлення звіту.  21.04.2023Соціальні мережі Платформа Classroom Сайт ліцеюКалинюк І.М. Проскурняк Н.М. Грінческу Г.В.

Протягом тижня з 17.04.2023 р. по 21.04.2023 р. на платформі Classroom групи № 9 та в соціальних мережах ліцею Facebook, Instagram, TikTok був розміщений план професійного тижня секретарів керівника, де здобувачі освіти відвідуючи платформу, могли переглянути, ознайомитись із заходами і матеріалами тижня.

17.04.2023 здобувачі освіти групи 9 підготували та висвітлили у соціальних мережах «До РАНКової кави інформаційний дайджест для тих, хто любить читати з кавою «Ділова жінка: якою вона має бути?» та ознайомилися з рубрикою «Чи знаєте ви?» – Історія професії (Ірина Калинюк) в соціальних мережах Facebook, Instagram, TikTok. Також майстром виробничого навчання Іриною Калинюк підготовлено методичну розробку відкритого уроку з виробничого навчання секретарів керівника на тему «Складання номенклатури справ», яка була розміщена у методичному віснику ліцею.

18.04.2023 викладач спецдисциплін Наталія Проскурняк провела на платформі Zoom із здобувачами освіти групи № 9 ділову гру з елементами Web-квесту на тему «Організаційно-розпорядчі документи».

Завдяки конструктивному підходу до навчання, здобувачі освіти добирали і упорядковували інформацію, використовуючи інформаційні ресурси Інтернету , а також скеровували свою діяльність на поставлені перед ними завдання. Така форма роботи сприяла розвитку критичного мислення, аналізу, синтезу й оцінці інформації. У результаті здобувачі освіти вдосконалили уміння використовувати отримані знання з практичною метою. Таким чином, веб-квест – це гра і навчання одночасно, як цікавий і перспективний вид діяльності, так і рольова гра.

Був проведений майстер-клас та змонтований відеоролик «Ламінування документів» (Ірина Калинюк).

Продовжено рубрику «Чи знаєте ви?» – Специфіка професії (Ірина Калинюк) в соціальних мережах Facebook, Instagram, TikTok.

19.04.2023 Наталія Проскурняк та Галина Грінческу підготували гороскоп для секретарів керівника: про що говорять зірки? Жартома чи насправді, українці дуже полюбляють астрологічні практики та погляди на рух небесних тіл, які нібито пророкують майбутнє. Наукова спільнота вже давно розібралася зі значенням астрології численними експериментами, проте психологи впевнені, що астрологія у житті сучасної людини відіграє важливу роль.

Продовжено рубрику «Чи знаєте ви?» – Переваги професії (Ірина Калинюк) в соціальних мережах Facebook, Instagram, TikTok.

20.04.2023 викладач спецдисциплін Наталія Проскурняк провела на платформі Zoom із здобувачами освіти групи № 9 вебінар «Нетворкінг – що це: модне слово, чи життєва необхідність?»

Здобувачі освіти отримали відповідь на питання «Як ефективно, легко і швидко знайти роботу?» та ознайомилися з правилами нетворкінгу. Бо саме нетворкінг є одним з найбільш швидких способів знайти роботу – це задіяти в пошуку всю свою мережу контактів і знайомих. Здобувачі освіти дійшли висновку, що нетворкінг необхідний для ділових людей, охочих стати успішними в будь-яких сферах життя або діяльності.

Майстри виробничого навчання Ірина Калинюк та Галина Грінческу змонтували профорієнтаційний ролик.

В соціальних мережах Facebook, Instagram, TikTok було продовжено рубрику «Чи знаєте ви?» – Ділові та особисті якості (Ірина Калинюк).

Висвітлено тест на профорієнтацію «ПрофГід» (Наталія Проскурняк) Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір свого місця в житті, подальшого шляху навчання і праці. Наталія Проскурняк відвідала Чернівецьку гімназію 6 «Берегиня», де провела пізнавальну інтерактивну професійну консультацію для учнів 9-х класів з метою підвищення рівня поінформованості та обізнаності школярів зі змістом професій за якими ведеться підготовка в ліцеї. Учні отримали інформаційні буклети з роз’ясненням щодо умов вступу на навчання за різними спеціальностями. Також бажаючі мали змогу пройти он-лайн тестування орієнтоване на пізнання інтересів, важливих при виборі професії.

21.04.2023 В соціальних мережах Facebook, Instagram, TikTok було продовжено рубрику «Чи знаєте ви?» – Перспективи та кар’єра (Ірина Калинюк).

Цей тиждень був насичений різними цікавими та неординарними заходами, присвяченими професії «секретар керівника».

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДАЙДЖЕСТ «ДІЛОВА ЖІНКА: ЯКОЮ ВОНА МАЄ БУТИ?»