Звіт щодо проведення тижня з професії “Агент з постачання”


ЗВІТ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ З ПРОФЕСІЇ «АГЕНТ З ПОСТАЧАННЯ»

ПЛАН

проведення тижня з професії «Агент з постачання»

22-26 лютого 2021 року

Тема заходуДата проведенняМісце проведенняВідповідальні
Інформаційний дайджест про професію «Агент з постачання» та відкриття тижня з професії.Урок мужності «Герої України».22.02.Платформа Classroom, тема «Тиждень з професії «Агент з постачання»Артьомова А.С. Ковтюх Я.Д. здобувачі освіти групи № 7 Артьомова А.С.
Підготовка методичних розробок відкритих уроків: -з виробничого навчання «Порядок ведення касових операцій та їх документальне оформлення»; – з «Інформаційних систем і технологій в комерційній діяльності» «Електронна пошта. Принципи її функціонування. Робота з електронною поштою з використанням веб-інтерфейсу». Проведення відкритого уроку з «Бухгалтерського обліку» «Цікаві факти з бухгалтерського обліку»23.02каб. № 15              Артьомова А.С.         Ковтюх Я.Д.               Ковтюх Я.Д.  
Проведення конкурсу «Кращий звіт з товарообігу за професією «Агент з постачання»24.02каб. № 15  Артьомова А.С. здобувачі освіти групи № 4
Взяти участь у конкурсі «Еко зелена планета»Обговорення підсумків участі у ІІ етапі вернісажу  учнівських бізнес-ідей «Стартап юніор 5»25.02каб. № 15    Артьомова А.С. Ковтюх Я.Д.   Ковтюх Я.Д.
Година спілкування на тему «Твої права і обов’язки».Підведення підсумків тижня. Оформлення звіту. Підготовка та розміщення інформації на сайті ліцею.26.02каб. № 15  Мороз Є.В.   Артьомова А.С.

ПОНЕДІЛОК 22.02.2021 р.

Відкриття тижня з професії «Агент з постачання»

Тиждень почався з Уроку мужності «Герої України». Зараз нашій країні як ніколи потрібно бути єдиною та згуртованою. На цілісність нашої держави посягнули вороги і багато наших земляків на сьогодні мобілізовано до лав українського війська. Вони з честю воюють на сході з терористами та російським сепаратистами, відвойовують та захищають кордони нашої держави. Майстер виробничого навчання Артьомова А.С. познайомила здобувачів освіти з Героями України, які зараз захищають нас і які отримали це почесне звання за подвиги.

ВІВТОРОК 22.02.2021 року

Підготовка методичних розробок відкритих уроків:

– майстром виробничого навчання Артьомовою А.С. на тему: «Порядок ведення касових операцій та їх документальне оформлення»;

– викладачем предмету «Інформаційні системи і технології в комерційній діяльності» Ковтюх Я.Д. на тему; «Електронна пошта. Принципи її функціонування. Робота з електронною поштою з використанням веб-інтерфейсу».

Викладач спецдисциплін Ковтюх Я.Д. провела урок «Цікаві факти з бухгалтерського обліку»

Під час уроку Яна Дмитрівна познайомила здобувачів освіти із своїм професійним досвідом та відповіла на всі запитання, які цікавили здобувачів освіти. Адже, людина, яка працює за цією професією, добре знає, з якими труднощами та проблемами зіштовхується у повсякденному житті справжній професіонал. Бесіда виявилася цікавою, інформативною та насиченою, а найголовніше – здобувачі освіти ще більше зацікавилися  професією.

СЕРЕДА 24.02.2021 року

Майстер групи № 7 Артьомова А.С. під час уроку виробничого навчання провела професійний конкурс «Кращий звіт з товарообігу» Конкурс передбачав завдання із заповнення бланків документів на закупівлю товару.

В процесі виконання конкурсних практичних завдань, здобувачі освіти показали навички правильної організації праці, раціонального використання відведеного на виконання завдання робочого часу, уміння якісно працювати з документацією. Здобувачі освіти показали достатній рівень професійних знань під час виконання конкурсних завдань.

ЧЕТВЕР 25.02.2021 року

Викладач спецдисциплін Ковтюх Я. Д. разом з здобувачами освіти  Скіпор Л., Пітікар Л., Вовк Е., Усірковою А. брали участь в конкурсі «Еко зелена планета». Конкурс передбачав ознайомити із основними екологічними проблемами сучасності в Україні і на Планеті в цілому. Розширити уявлення здобувачів освіти про цінність та багатогранність природи; виховувати юридично обізнаних та екологічно свідомих громадян України, формувати активну позицію та екологічну культуру в боротьбі за оздоровлення навколишнього середовища: продовжити розвивати здібності аналізувати життєві ситуації. Здобувачі освіти разом з викладачем вибороли друге місце.

Відбулося обговорення підсумків участі у ІІ етапі вернісажу учнівських бізнес-ідей «Стартап юніор 5», де команда ліцею посіла І місце.

ПЯТНИЦЯ 26.02.2021 року

Викладач Мороз Є.В. провела зі здобувачами освіти групи № 7 годину спілкування: «Твої права і обов’язки».

Розмова йшла про їхні права й свободи, визначені Конвенцією про права дитини; навчила правильно реалізовувати свої права; виховувати в здобувачів освіти поважне ставлення до власної особистості. Здобувачі  освіти задавали питання, які їм були цікавими і отримували відповідь від викладача.