Звіт проведення методичного тижня з професії “Соціальний робітник”


ПЛАН

проведення тижня

з 03.10.2022 – 07.10.2022 н.р.

з/пНазва заходуДата проведенняГрупа/ місце проведенняВідповідальні
1.Акція доброти,чуйності та милосердя «Твори добро».протягом тижнягр. №2, 14Білінська О.В.
2.Оформлення стіннівок на тему «Соціальний робітник – покликання душі»понеділок 3.10гр. №2, 14 дошка оголошеньЧоп’юк Т.М.
3.Тренінгове заняття для підлітків І частина «Сексуальне насильство над дітьми – недопустиме»вівторок 4.10гр. №2»Корнійчук І.В.
4Екскурсія у «Центр стимуляційної медицини та інноваційних технологій» Формування матеріалу для профорієнтаційного ролика.середа 5.10гр. № 2Михайлишина Г.
5.Методична розробка уроку в/н з професії «Соціальний робітник» на тему: «Догляд за кімнатними рослинами. Розсаджування квітів, обробка, живлення рослин».четвер 6.10гр. № 14Чоп’юк Т.М.
Тренінгове заняття для підлітків ІІ частина «Сексуальне насильство над дітьми – недопустиме»четвер 6.10гр. № 2Корнійчук І.В.
7.Виховна справа «Немає вищої святині, ніж чисте сяйво доброти»   Профорієнтаційна робота в НВК «Лідер». Поділитись секретами та перспективами робітничих професій.п’ятниця 7.10гр. №14 НВК «Лідер»Чоп’юк Т.М. Сащук В.В.
  8.Оформлення звіту проведеного тижня. Розміщення на сайті.   Фотозвіт в рамках акції «Твори добро»   Відеоролик професійного спрямування здобувачів освіти.п’ятниця 7.10сайт ліцеюЧоп’юк Т.М.  

З 03 по 07. 10. 2022 р. у ліцеї відбувся тиждень з

професії «Соціальний робітник»

03 жовтня 2022 р. здобувачами освіти групи №2,14 було оформлено інформаційну дошку стіннівками на тему «Соціальний робітник – покликання душі». Також цього дня розпочалась акція доброти, чуйності та милосердя «Твори добро».

4 жовтня 2022 р. соціальний педагог Ірина Корнійчук провела зі здобувачами освіти групи № 2 онлайн тренінгове заняття за апробованою програмою просвітницьких заходів «Сексуальне насильство над дітьми – недопустиме» метою було розширити суть поняття «сексуальне насильство»; надати інформацію про історичні факти скоєння сексуального насильства над дітьми та ставлення до цих фактів сучасного суспільства; розвивати знання про власну роль у створенні сексуально безпечної та небезпечної поведінки. Здобувачі освіти брали активну участь під час відкритого мікрофону та обговорювали важливі питання які гостро стоять на сьогодні серед населення та всього суспільства.

5 жовтня 2022 р. здобувачі освіти групи № 2 з керівником групи Михайлишиною Г.Т. відвідали «Навчально-тренінговий центр симуляційної медицини БДМУ».

Здобувачі освіти переглянули тренінгові майданчики, на яких медичні працівники мають змогу відпрацьовувати ситуації наближені до реальних та надавати допомогу використовуючи передові технології в галузі медицини.

6 жовтня 2022 р.на розгляд методичної комісії майстрів в/н та викладачів спецдисциплін з підготовки соціальних робітників представлені методичні напрацювання майстра в/н Тамари Чоп’юк:

  • – методична розробка відкритого уроку з виробничого навчання на тему: «Догляд за кімнатними рослинами. Розсаджування квітів»;
  • методична розробка виховної справи на тему: «Немає вищої святині, ніж чисте сяйво доброти».

7 жовтня 2022 року майстрами виробничого навчання Тамарою Чоп’юк, Іриною Калинюк та педагогом-організатором НВК «Лідер» Валентиною Сащук для учнів випускних класів НВК «Лідер» проведено профорієнтаційний урок.

Під час заходу була надана вичерпна інформація про професії, умови вступу і навчання; проведено тренінг професійного спрямування, продемонстровано відеоролики про навчальний заклад і професії. Також серед випускників розповсюджено рекламні матеріали.