День миру


День миру відзначили в Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг

Традиційно 21 вересня в Україні й в усьому світі відзначають День миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на Сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

З нагоди Дня миру класний керівник групи №10 Лупул К.В. провела онлайн-урок мужності «Я обираю МИР». Незважаючи на те, що відзначення цієї дати проходило в умовах пандемії COVID – 19, здобувачі освіти проявили свою громадянську позицію, присвятивши цей день ідеалам миру й добра, виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації. До кожного голуба прикріпили свої листи для мужніх захисників, які будуть передані в зону проведення ООС.

Міжнародний день миру покликаний змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир!