Звіт проведених заходів у рамках професійного тижня операторів з обробки інформації та програмного забезпечення


ЗВІТ

проведених заходів у рамках професійного тижня операторів з обробки інформації та програмного забезпечення

Андрейчук І.С.- майстер в/н І категорії

Добрянська Л.Г.- майстер в/н І категорії

Косован Т.К.– майстер в/н ІІ категорії

ПЛАН ТИЖНЯ – 25-29.01.2021

з/пНазва заходуДата проведенняУчасникиВідповідальний за проведення
1Підготовка і проведення виставки стіннівок, буклетів, плакатів тощо з цікавою інформацією про професію (історія розвитку, сучасні досягнення, гумористичне представлення професії, ребуси та кросворди).25-29.01. 2021здобувачі освіти груп №3, 10, 13  Андрейчук І.С. Добрянська Л.Г. Косован Т.К.
21. Інтелектуально-командна гра «Чемпіонат знавців текстового редактора Word» 2. Виховна справа: «Роль електронних медійних засобів у житті людини»26.01.2021здобувачі освіти групи №10Добрянська Л.Г.
31. Віртуальна екскурсія до музею комп’ютерної техніки та історії розвитку ІТ-технологій. 2. Методичні розробки відкритих уроків виробничого навчання: – «Оформлення та форматування тексту, таблиць» – «Створення різноманітної поліграфічної продукції засобами програми верстки: візитки, бюлетені, газети, буклети» – «Форматування тексту за допомогою лінійки»27.01.2021здобувачі освіти групи №3               №10   №13    Андрейчук І.С.       Андрейчук І.С.       Добрянська Л.Г.   Косован Т.К.
41. Екскурсія до музею робототехніки з метою ознайомлення застосування програмного забезпечення в роботі робототехніки. 2. Перегляд відеосюжету «Життя комп’ютера в кіно».28.01.2021здобувачі освіти групи №13Косован Т.К.
5Оформлення звіту. Розміщення інформації про проведення професійного тижня ООІтаПЗ на сайті.29.01.2021майстри в/нАндрейчук І.С. Добрянська Л.Г. Косован Т.К.

ПОНЕДІЛОК – 25 січня 2021р.

Тиждень розпочався із огляду стіннівок,  дотепних висловів з професійної діяльності, кросвордів та ребусів, що підготували здобувачі освіти груп №3; 10 і 13.

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення – це висококваліфікований робітник, який вміє не тільки працювати з офісними додатками (текстовим редактором, електронними таблицями, базами даних, графікою, презентаціями), а й є технічним фахівцем в області інформаційних технологій.

Сферою професійного використання випускників даної професії є сервісні центри з продажу та ремонту комп’ютерної, офісної та побутової техніки; інтернет-провайдери; фірми-розробники програмних продуктів; підприємства, установи та організації всіх видів економічної діяльності.

ВІВТОРОК – 26 січня 2021р.

26 січня майстер виробничого навчання Добрянська Л.Г. організувала інтелектуально-командну гру «Чемпіонат знавців текстового редактора Word». для здобувачів освіти групи № 10.

Також Добрянська Л.Г. провела виховну справу: «Роль електронних медійних засобів у житті людини».

Складно уявити сучасне життя без телебачення, електронної пошти, сайтів обміну відеоінформацією, інтернет-порталів новин або блогів тощо. Їх традиційна роль своєрідного вікна у світ постійно зростає. Засоби масової інформації набули нових функцій і виступають як форум, що сприяє соціальній взаємодії та спілкуванню.

Доступність ЗМІ, зокрема Інтернету, сприяє підвищенню обізнаності людей, розширенню доступу до інформації. Нині з метою отримання інформації надається перевага інтернет-виданням, супутниковому телебаченню, блогам і соціальним медіа.


СЕРЕДА – 27 січня 2021р.

27 січня майстер виробничого навчання Андрейчук І.С. з здобувачами освіти групи №3 здійснила віртуальну екскурсію: «Віртуальні музеї комп’ютерної техніки та історії розвитку ІТ-технологій в Інтернеті».

Майстри виробничого навчання підготували методичні розробки відкритих уроків з виробничого навчання за темами:

 – «Оформлення та форматування тексту, таблиць» (Андрейчук І.С.);

– «Створення різноманітної поліграфічної продукції засобами програми верстки: візитки, бюлетені, газети, буклети» (Добрянська Л.Г.);

– «Форматування тексту за допомогою лінійки» (Косован Т.К.)

ЧЕТВЕР – 28 січня 2021р.

28 січня майстер виробничого навчання Косован Т.К. з здобувачами освіти групи №13 провела екскурсію до музею робототехніки з метою ознайомлення застосування програмного забезпечення в роботі робототехніки.

Здобувачі освіти групи №13 переглянули відеосюжет «Життя комп’ютера в кіно».

П’ЯТНИЦЯ

29 січня було проведено підсумки проведення тижня операторів з обробки інформації та програмного забезпечення. Оформлено звіт тижня та розміщено інформацію на сайті.