Звіт проведених заходів у рамках професійного тижня електромеханіків з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин


ЗВІТ
проведених заходів у рамках професійного тижня електромеханіків з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин

Чосик Надія Іванівна – майстер в/н

Зеленько Степан Іванович – майстер в/н

Пінюк Сергій Андрійович – викладач спецдисциплін

Купіна Наталія Михайлівна – викладач спецдисциплін

ПЛАН ТИЖНЯ (09.03.2021 – 12.03.2021)

№ з/пНазва заходуДата проведенняВідповідальний за проведення
1Підготовка і проведення виставки стіннівок, буклетів, плакатів тощо з цікавою інформацією про професію (історія розвитку, сучасні досягнення, гумористичне представлення професії, ребуси та кросворди). Виставка ілюстрацій та фото «Навчальні будні   електромеханіків».09.03 – 12.03.21  Чосик Н.І. Зеленько С.І. Пінюк С.А. Купіна Н.М.
2Проведення уроку-конференції «Проблеми   екології. Розумний дім» (Платформа Zoom, Платформа Classroom)  10.03.21  Купіна Н.М.
3Підготовка і виступ на засіданні методичної комісії з методичними розробками на теми: – «Впровадження на уроках спецдисциплін ігрових технологій»; – «Використання ІТ-технологій під час пандемії»11.03.21    Пінюк С.А. Купіна Н.М.
41. Відкритий урок в/н на тему: «Обжим      кабелю типу Вита пара». (Платформа Zoom, Платформа Classroom,) 2. Майстер клас: «Налаштування Wi Fi роутера під локальну мережу» (перегляд відео сюжету дистанційно платформа Zoom) 3. Оформлення звіту. Розміщення інформації про  проведення професійного тижня ЕРОЛОМ на сайті ліцею.12.03.21Зеленько С.І.       Зеленько С.І.     майстри в/н

09.03 2021 р.

Тиждень розпочався із огляду стіннівок, дотепних висловів з професійної діяльності, кросвордів та ребусів, що підготували здобувачі освіти групи № 1.

Виставка ілюстрацій та фото «Навчальні будні електромеханіків».
10.03.2021 р.

У середу викладач спецдисциплін Купіна Н.М. провела урок-конференцію «Проблеми екології. Розумний дім» (на платформі Zoom).

Здобувачами освіти було обговорено проблему екології у світі. У конференції з показом підготовлених власних презентацій та доповідей взяли участь здобувачі освіти групи № 1 Микола Геждеван, Марін Гуцкал, Кирил Маник.

11.03.2021 р.

Викладач спецдисциплін Пінюк С.А. підготував методичну розробку: «Впровадження на уроках спецдисциплін ігрових технологій» і виступив з нею на засіданні методичної комісії.

Формування професійних компетенцій кваліфікованого робітника вимагає використання нестандартних форм педагогічної взаємодії. Однією з таких форм є гра, це засіб розвитку творчого потенціалу здобувачів освіти.

Ігрові етапи уроку є ефективними і характеризуються: активізацією мислення, ступенем залучення в навчальному процесі, взаємодією здобувачів освіти між собою та викладачем, самостійністю та набуття умінь та навичок за короткий термін.

Головна мета яку можна досягти використовуючи ігрові технології  це сформувати у майбутніх фахівців уміння поєднувати теоретичні знання з практичною діяльністю, так як ігрові технології викликають інтерес, розвивають комунікабельність, самореалізацію, діагностику тощо.

Викладач спецдисциплін Купіна Н.М. підготувала методичну розробку:«Використання ІТ-технологій під час пандемії» з якою виступила на засіданні методичної комісії.

Застосування мультимедійних засобів навчання надає уроку специфічну новизну, яка за своїм змістом і формою викладення має можливість відтворити за короткий час значний за обсягом матеріал, а також подати його в незвичному аспекті, викликати в здобувачів освіти нові образи, деталізувати нечітко сформовані уявлення, поглибити здобуті знання.

Нові інформаційні технології навчання надають потужні й універсальні засоби отримання, опрацювання, зберігання, передавання, подання різноманітної інформації, наперед розроблені засоби виконання рутинних, технічних, нетворчих операцій, пов’язаних із дослідженням різних процесів і явищ або їх моделей, розкривають широкі можливості щодо істотного зменшення навчального навантаження навчально-пізнавальній діяльності.

12.03.2021 р.

Майстром в/н Зеленько С.І. проведено відкритий урок виробничого навчання на тему: «Обжим кабелю типу Вита пара». (платформа Zoom, платформа Classroom,), а також майстер клас: «Налаштування Wi Fi роутера під локальну мережу» (перегляд відео сюжету дистанційно – платформа Zoom).