Звіт проведення тижня з професії “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”


ЗВІТ

ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ З ПРОФЕСІЇ «ОПЕРАТОР З ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ

ТА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»

23.01.23 – 27.01.23 Р.

План тижня

з/пНазва заходуДата проведення (місце проведення)УчасникиВідповідальний за проведення
11. Відкриття тижня: «ООІ та ПЗ – професія майбутнього».   2. Підготовка матеріалів для профорієнтаційного заняття з елементами тренінгу «На порозі професійного вибору»23.01.23 Розміщення в Classroomздобувачі освіти груп 3, 10, 13Андрейчук І.С. Добрянська Л.Г.
Косован Т.К.
21. Онлайн-екскурсії у віртуальні музеї комп’ютерної техніки та історії розвитку IT-технологій в Інтернет.   2. «Підвищення ефективності уроку з використання ІКТ», доповідь24.01.23 Zoom, Classroom  https://ctois.sumdu.edu.ua/muzey-komp-yuternoyi-tehniki-sumduздобувачі освіти груп  3, 10, 13Андрейчук І.С. Добрянська Л.Г.
Косован Т.К.    
Пінюк С.А.
31. Виховна справа «День безпечного інтернету»    2. Виставка посібників, навчальної літератури з професії ООІПЗ   3. Методична розробка уроку «Робота з графічними об’єктами»25.01.23 р Zoom 1500 каб. № 16здобувачі освіти груп  3. 10, 13Андрейчук І.С.   Андрейчук І.С. Добрянська Л.Г.
Косован Т.К.     Андрейчук І.С.
41. Добірка презентацій на тему «Моя майбутня професія»   2. Майстер-клас «Заправка картриджу лазерного принтера»26.01.23 р Classroom   відеороликздобувачі освіти груп 10, 3, 13Добрянська Л.Г.  Андрейчук І.С. Косован Т.К.  
Вудвуд В.В.
5Оформлення звіту. Розміщення інформації про проведення професійного тижня ООІтаПЗ на сайті.27.01.23 р. Licey-cv.comмайстри в/нАндрейчук І.С. Добрянська Л.Г. Косован Т.К.

ПОНЕДІЛОК

Відкриття тижня з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Розміщення плану проведення тижня в Classroom.

Профорієнтація – заходи, спрямовані на ознайомлення людини з її здібностями й можливостями для того, щоб запропонувати їй вибрати одну з найбільш підходящих для неї професій з врахуванням потреб виробництва.

Перший етап – інформаційний. Перш ніж обрати професію, абітурієнти мають отримати максимум інформації про професії, їх зміст, статус на ринку праці, рівні освіти, перспективи працевлаштування, можливості продовження навчання. Майстрами виробничого навчання та здобувачами освіти груп 3, 10, 13 виготовлено матеріали для профорієнтаційного заняття з елементами тренінгу «На порозі професійного вибору»

ВІВТОРОК

Історія розвитку комп’ютерної техніки налічує багато сторінок. Майстрами виробничого навчання проведено он-лайн-екскурсії у віртуальні музеї комп’ютерної техніки та історії розвитку IT-технологій в Інтернет. «Революція: перші 200 років обчислень». https://computerhistory.org/exhibits/revolution/.

Історія обчислень епічна. Його рухає людська пристрасть до майстерності, винаходів та вирішення складних проблем, де випадковість і успіх можуть бути так само важливі, як і блискуча інженерія.

Revolution: The First 2000 Years of Computing – захоплююча виставка площею 25 000 квадратних футів, що розповідає про історію обчислювальної техніки, від рахівниці до смартфона. У Revolution є 19 галерей, 1100 об’єктів та безліч оригінальних мультимедійних вражень, в яких представлені оповідання з перших рук від першопроходців та новаторів. Досліджуйте революцію, яка змінила наш світ.

Викладач Пінюк С.А. підготував доповідь на тему: «Підвищення ефективності уроку з використання ІКТ».

СЕРЕДА

Майстер виробничого навчання Андрейчук І.С. провела для здобувачів освіти виховну справу «День безпечного Інтернету». Слухачі визначили позитивний і негативний вплив Інтернету, шляхи попередження негативного впливу роботи в Інтернеті, ознайомились із пам’яткою про «Правила Інтернет – безпеки та інтернет- етики». Здобувачі освіти визначили особисті кордони і склали загальні правила безпечного користування мережею «Інтернет». Учасники заходу мали можливість переглянути відеоматеріал «Захисти свою персональну інформацію». Проведення Дня безпечнішого Інтернету дозволяє привернути увагу в суспільстві з одного боку до негативних аспектів використання інтернету, а з іншого – до позитивних ініціатив і проєктів, спрямованих на підвищення освіченості користувачів у використанні інформаційних технологій.

В кабінеті № 16 організована виставка посібників, навчальної літератури з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

Викладач спецдисциплін Ірина Андрейчук підготувала методичну розробку відкритого уроку на тему: «Робота з графічними об’єктами».

ЧЕТВЕР

Майстер виробничого навчання Тетяна Косован організувала та провела добірку презентацій на тему «Моя майбутня професія» зі здобувачами освіти групи № 13.

Майстер виробничого навчання Валентин Вудвуд провів майстер-клас для здобувачів освіти з професії ООІПЗ «Заправка картриджу лазерного принтера».

П’ЯТНИЦЯ

Оформлення звіту. Розміщення інформації про проведення професійного тижня ООІтаПЗ на сайті.