Звіт проведення тижня з професії “Діловод”


ЗВІТ

проведення методичного тижня з професії «Діловод»

План тижня

06 по 10 грудня 2021

Тема заходуДата і час проведенняМісце проведенняВідповідальні
  1. Відкриття професійного тижня з професії «Діловод».
2.    Фотоколаж – реклама «Майбутня професія – це не тільки назва, це сенс життя».
3. Розгадування кросвордів і ребусів.  
понеділок 06.12.2021      дошка оголошень  Зебачінська Л.А., Проскурняк Н.М.
  Проведення відкритого уроку з виробничого навчання «Складання та оформлення кадрових документів: заяв, характеристики, резюме, автобіографії».Флешмоб до Дня української хустки.    вівторок 07.12.2021 8.30 год.  група № 8 кабінет 13    Зебачінська Л.А.           Проскурняк Н.М.
  Методрозробка уроку «Вживання займенника «Ви» у діловому мовленні»    середа 08.12.2021       Проскурняк Н.М.  
  Профорієнтаційне заняття з елементами тренінгу «На порозі професійного вибору».    четвер 09.12.2021    ЗОШ № 33      Зебачінська Л.А., Андрейчук І.С.  
  Підбиття підсумків, висвітлення інформації на сайті ліцею.    п’ятниця 10.12.2021  група № 8  Зебачінська Л.А., Проскурняк Н.М.

З 06 по 10 грудня в ліцеї проводився тиждень професії «Діловод»

Тиждень проводився з метою розвитку інтересу здобувачів освіти до обраної професії, активізації їх професійних навичок, залучення до позанавчальної роботи, виявлення талантів серед здобувачів освіти, розкриття їх творчого потенціалу.

У понеділок 06.12.2021 було розміщено фотоколаж – рекламу «Майбутня професія – це не тільки назва, це сенс життя» на І поверсі де і знаходилася фотозона присвячена тижню з професії «Діловод». Також бажаючі мали змогу позмагатися у професійних знаннях при розгадуванні кросвордів і ребусів, які були розміщені на дошці оголошень.

У вівторок 07.12.2021 майстром в/н Зебачінською Л.А. був проведений відкритий урок з виробничого навчання на тему: «Складання та оформлення кадрових документів: заяв, характеристик, резюме, автобіографії».

Відбувся флешмоб до Дня української хустки, що щорічно 7 грудня відзначається з 2019 року, з метою об’єднання дівчат та жінок різного віку та національності для збереження українських традицій, а також проводиться майстер-клас, як правильно в’язати хустку.

У середу 08.12.2021 викладач спецдисциплін Проскурняк Н.М. представила методичну розробку відкритого уроку на тему: «Вживання займенника «Ви» у діловому мовленні»

У четвер 09.12.2021 майстри виробничого навчання Зебачінська Л.А. та Андрейчук І.С. відвідали Чернівецьку ЗОШ № 33 і провели профорієнтаційне заняття з елементами тренінгу «На порозі професійного вибору».

У п’ятницю 10.12.2021 було обрано найкращі роботи здобувачів освіти і оголошено переможців: Скаскевич Є. та Ніколаєвич А. (І місце), Гаврилюк В. (ІІ місце), Цвеленюк Х. (ІІІ місце).