Звіт проведених заходів у рамках професійного тижня секретарів керівника


ЗВІТ

проведених заходів у рамках професійного тижня секретарів керівника

Зебачінська Л.А., майстер в/н;

Рогозевич Г.М., майстер в/н, голова МК;

Проскурняк Н.М., викладач спецдисциплін

ПЛАН

проведення тижня з професії «Секретар керівника»

Тема заходуДата і час проведенняМісце проведенняВідповідальні
Відкриття тижня з професії «Секретар керівника»   День Матері (відео – привітання для педагогічного колективу та матерів учнів)понеділок 10.05.2021    Сайт ліцею     https://zebachinskalyuda.blogspot.com/  Зебачінська Л.А., Проскурняк Н.М.
1. Фотоколаж – реклама «Майбутня професія – це не тільки назва, це сенс життя».   Розгадування кросвордів і ребусів.вівторок 11.05.2021  група № 8 https://zebachinskalyuda.blogspot.com/   https://zebachinskalyuda.blogspot.com/  Зебачінська Л.А., Проскурняк Н.М.  
Розробка відео-представлення професії: «Секретар керівника»   Гра «Вікторина» он-лайн платформа «На урок»середа 12.05.2021  група № 8 https://zebachinskalyuda.blogspot.com/   через платформу «На урок»:  Зебачінська Л.А., Рогозевич Г.М.     Проскурняк Н.М.  
Методичні розробки відкритих уроків виробничого навчання: 1. «Обробка і систематизація інформації для керівника» 2. Складання й оформлення наказів з основної діяльності, витягів із наказів. 3. Екскурсія до Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича. 4. Доповідь «Педагогічні ідеї та знахідки під час дистанційного та змішаного навчання»четвер 13.05.2021           13.00 год.Група № 8      Зебачінська Л.А.,                   Проскурняк Н.М.  
Підбиття підсумків, висвітлення інформації на сайті ліцеюп’ятниця 14.05.2021  група № 8Зебачінська Л.А., Проскурняк Н.М.

Протягом тижня на дошці оголошень, на блозі Зебачінської Л.А. (https://zebachinskalyuda.blogspot.com/) та в Classroom за адресою: https://classroom.google.com/u/1/w/MTUzNzE3OTgzMzYx/tc/MzM2Mzk0NzI0OTk3 був розміщений план тижня з професії «Секретар керівника».

Здобувачі освіти під час відвідування блогу майстра в/н       Зебачінської Л.А., могли ознайомитись з заходами і матеріалами тижня.

У ПОНЕДІЛОК 10.05.2021 педагогічний колектив та здобувачі освіти могли переглянути відео – привітання до Дня Матері, що було розміщено за посиланням https://zebachinskalyuda.blogspot.com/.

У ВІВТОРОК 11.05.2021 розміщено фотоколаж – рекламу «Майбутня професія – це не тільки назва, це сенс життя».

Також здобувачі освіти мали змогу позмагатися у професійних знаннях при розгадуванні кросвордів і ребусів, розміщених на дошці оголошень та в Classroom.

У СЕРЕДУ 12.05.2021 здобувачі освіти мали змогу ознайомитись з відео-представленням професії: «Секретар керівника» (майстри в/н   Рогозевич Г.М. та Зебачінська Л.А.)

Здобувачі освіти взяли активну участь у грі «Вікторина» на тему: «Складання та оформлення довідково-інформаційних документів» у реальному часі протягом 40 хв. через платформу «На урок»:https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=4072181

У ЧЕТВЕР 13.05.2021 майстер в/н Зебачінська Л.А. представила методичні розробки відкритих уроків з виробничого навчання за темами: «Обробка і систематизація інформації для керівника» і «Складання й оформлення наказів з основної діяльності, витягів із наказів» а викладач спецдисциплін Проскурняк Н.М. доповідь на тему: «Педагогічні ідеї та знахідки під час дистанційного та змішаного навчання».

Того ж дня здобувачі освіти здійснили екскурсію до Чернівецького національного університету, де екскурсовод ознайомив з історією створення університету ім. Ю. Федьковича – одного з найстаріших класичних в Україні. Університет розташований у величній будівлі сучасних Чернівців – комплексі, спорудженому в 1864-1882 рр. як резиденція митрополитів Буковини і Далмації за проектом відомого австрійського архітектора чеського походження Йозефа Главки.

Роботи інтер’єрів виконані віденськими художниками К. Іобстом,         І. Кляйном, чеським К. Свободою, буковинськими Е. Бучевським і Є. Максимовичем. Стиль будівель еклектичний з домінуючим мотивом візантійської та романської архітектури.

Указом австрійського імператора Франца-Йосифа від 31 березня 1875 р. було засновано Чернівецький університет, у тому числі й богословський греко-православний факультет – єдиний православний факультет в Австрійській імперії.

4 жовтня 1875 р. відбулося урочисте відкриття університету, якому було надано назву Чернівецький університет ім. Франца Йосифа.

Упродовж ХХ століття він декілька разів змінював назву: університет імені Франца Йосифа (нім. Franz Josephs) у 1875–1918 p.p., університет імені короля Фердинанда І (1920); Universitatea Regele Carol I din Cernăuţi (1933), Чернівецький державний університет (1940 р.). З 1989 року Чернівецькому університетові присвоєно ім’я Юрія Федьковича. У 2000 р., після надання закладові статусу національного, отримав сучасну назву – Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

Університет має 18 корпусів, з яких 12 – навчальних. Серед них красою і неповторністю вирізняється архітектурний ансамбль колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації, який постановою Ради Міністрів УРСР у 1955 р. переданий на баланс Чернівецького державного університету. Це невипадково, адже в її стінах традиційно навчалися студенти-теологи.

Поряд з університетом вдало спланований мальовничий дендрологічний парк з рідкісними видами рослин.

У жовтні 1999 року Чернівецький університет прийняли до лав почесних членів Міжнародної асоціації університетів «PhiBetaDelta» (США). З 2000 року Чернівецький університет є членом Дунайської ректорської конференції.

У січні 2009 р. університет увійшов до Європейської асоціації університетів, приєднався до Угоди про партнерство у створенні електронної бібліотеки України (ЕLibUkr).

Ще одним визначальним моментом є позитивне рішення про приєднання Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича до Великої хартії університетів (MagnaChartaUniversitatum).

28 червня 2011 року, у день відзначення 15-ї річниці Конституції України, 35 сесія Комітету Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО прийняла рішення включити Архітектурний ансамбль Резиденції митрополитів Буковини і Далмації (нині Центральний корпус університету) до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Резиденція митрополитів Буковини і Далмації є третім власне український об’єктом, що входить до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Нині Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (єдиний в Україні) виконує подвійну функцію: з одного боку, центр освіти, науки й духовності буковинського краю, а з іншого – об’єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

У П’ЯТНИЦЮ 14.05.2021 було обрано найкращі роботи здобувачів освіти і оголошено переможців Намені Ф. та  Ніколаєвич А. (І місце), Герасимчук Х. (ІІ місце), Гаврилюк В. (ІІІ місце).