Звіт проведення предметно-методичного тижня із зарубіжної літератури


Звіт

проведення предметно-методичного тижня

із зарубіжної літератури

Література як один із видів мистецтва покликана збуджувати естетичні почуття. Головне – не залишити здобувача освіти байдужим, будити його думки і почуття, намагатися створювати такі умови, коли кожен захоче висловитись про захоплення чи то думками і вчинками героїв, чи то власними думками.

Викладач зарубіжної літератури Проскурняк Наталія Михайлівна підготувала і провела цілу низку дистанційних заходів, під час яких кожен бажаючий міг поринути у чарівний світ різноманіття літератури.

У ході проведення тижня зарубіжної літератури здобувачі освіти мали можливість не тільки працювати з програмним матеріалом, але й отримати додаткову інформацію, що сприяла формуванню уявлень про єдність світового літературного, культурного й цивілізаційного процесів. Викладач поєднала різні види творчої та пошукової діяльності здобувачів освіти, розвиваючи в такий спосіб художньо-естетичні смаки, винахідливість та кмітливість здобувачів освіти.

Протягом предметно-методичного тижня здобувачі освіти отримали змогу торкнутися найвизначніших перлин світового літературного мистецтва.

Погортаємо календар цього тижня…

План

проведення предметно-методичного тижня

із зарубіжної літератури (28.03.22 – 01.04.22)

з/п  Назва заходуВеб-ресурс для проведення, учасникиДата, час проведенняВідповідальні за проведення
1Конкурс на найкращий логотип зображення «Літературне меню»Соціальні мережі: Instagram, Facebook здобувачі освіти І-ІІІ курсів  28.03 -31.03. 2022Проскурняк Н.М.
2Літературний квест «Знавці зарубіжної літератури»Google Classroom: Тема «Предметно-методичний тиждень із зарубіжної літератури», здобувачі освіти І-ІІІ курсів  29.03.2022, 15.00 – 16.00Проскурняк Н.М.
3Віртуальна екскурсія до Музею книги і друкарстваhttps://www.youtube.com/watch?v=HKTO6YgExOg здобувачі освіти І-ІІ курсів  30.03.2022Проскурняк Н.М.
4Урок віртуальна екскурсія на тему: «Ернест Міллер Хемінгуей. Життєвий і творчий шлях американського письменника, лауреата Нобелівської премії. Особливості його поетики й стилю»  Платформа Zoom, https://us04web.zoom.us/j/72316781336?pwd=UWF4cnRoeG5QUE9EQUVxRDB3ODV6Zz09   Група 8/1431.03.2022, 09.00 – 10.00Проскурняк Н.М.
5Підведення підсумків предметно-методичного тижня зарубіжної літератури, розміщення інформації на сайті  Сайт ліцею 01.04.2022, 15.00 – 16.00Проскурняк Н.М.

ПОНЕДІЛОК

Конкурс на найкращий логотип зображення «Літературне меню»

ВІВТОРОК

Літературний квест «Знавці зарубіжної літератури»

Квест викликав шалений інтерес у здобувачів освіти. Умови квесту та його навігаційна карта були розроблені викладачем та розміщенні на платформі Classrooom.

Єдиними помічниками учасників були: власне нестандартне мислення, загальна ерудиція, інтуїція і, звісно, філологічні знання. Все вирішував час – потрібно було миттєво орієнтуватися і швидко рухатись он-лайн. Всі учасники з захопленням та ентузіазмом давали відповіді на запитання та отримували своєрідні ключі – частини цитати, яку треба було зібрати для перемоги.

Здобувачі освіти з успіхом подолали приємні перешкоди і виконали кінцеву умову квесту: разом прочитати вислів

Д.Дідро «Люди перестають мислити, коли перестають читати».

СЕРЕДА

Віртуальна екскурсія до Музею книги і друкарства

Проведена віртуальна екскурсія, яка була розпочата вступною бесідою зі здобувачами освіти на платформі Zoom, щодо визначення мети і завдань екскурсії.

ЧЕТВЕР

Урок віртуальна екскурсія (дистанційна форма) на тему:

«Ернест Міллер Хемінгуей. Життєвий і творчий шлях американського письменника, лауреата Нобелівської премії. Особливості його поетики й стилю»

Під час мотивації навчального матеріалу викладачем було визначено мету і завдання екскурсії на Кубу до будинку-музею Е.Хемінгуея, а також здобувачі освіти отримали так звані маршрутні листи. У ході подання нового матеріалу здобувачі освіти, за допомогою навігації по сайту, мали змогу екскурсувати від однієї експозиції до іншої, по вулицях міст та площ та виступати у ролі екскурсоводів музею.

Рушай вперед! Вагатися ж не слід –

Набудеш вражень, досвіду, культури!

Адже перед тобою дивний світ

ЇЇ ВЕЛИЧНОСТІ ЛІТЕРАТУРИ!