Звіт про проведення тижня професії  «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин»


Тиждень професії  «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин»

З 18 по 22 жовтня в ліцеї проводився тиждень професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин».

Мета тижня передбачала розвиток інтересу здобувачів освіти до обраної професії, активізацію їх професійних здібностей, залучення до позанавчальної роботи. Завданнями професійного тижня було виявлення талантів серед здобувачів освіти, розкриття творчого потенціалу учнів та педагогів, демонстрація умінь та навичок з професії.

План заходів був насичений і цікавий різноманітними заходами. В рамках тижня викладачі спецдисциплін Пінюк С.А. та Купіна Н.М.,майстер в/н Зеленько С.І. провели:

  • відкритий урок спецтехнології на тему: «Лазерний принтер. Принцип роботи, несправності та методи усунення»,  де здобувачі освіти продемонстрували знання з основних типів принтерів, їх будови, основних елементів та принципів їх роботи, а також працювали зі схемами та кресленнями;
  • відкритий урок з охорони праці на тему: «Небезпечні виробничі фактори»
  • позанавчальний виховний захід – круглий стіл на тему: «Безпека в мережі Інтернет», метою якого було виховати в учнів відповідальне ставлення до  роботи в Інтернеті.

Майстром виробничого навчання Чосик Н.І.  спільно з викладачем спецдисциплін Пінюком С.А. була організована акція  – «Експрес – допомога»  з профілактики та діагностики, ремонту комп’ютерної техніки ліцею. Учнями проведено профілактичні огляди та дрібні ремонти комп’ютерної техніки та периферійних пристроїв.

Кращими учнями для здобувачів освіти групи № 1 було проведено майстер – клас: «Монтаж та демонтаж радіодеталей на печатну плату; заправка картриджу лазерного принтера; обжимка кабеля витої пари; збирання , розбирання ПК; діагностика ноутбука,

Під час проведення професійного тижня здобувачі освіти продемонстрували теоретичні та практичні знання з професії. Проведення заходів в рамках тижня зацікавило і здобувачів освіти інших професій, за якими здійснюється підготовка в навчальному закладі. Для їх уваги організована професійно-тематична виставка стіннівок, буклетів, крилатих виразів та кросвордів, оформлено фотозону.