Звіт про проведення предметно-методичного тижня з математики та інформатики


ПЛАН

ПРОВЕДЕННЯ ПРЕДМЕТНО-МЕТОДИЧНОГО ТИЖНЯ

З МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

(дистанційно) 26.10.20 – 30.10.2020

Назва заходуДата і час проведенняМісце проведення
Відкриття предметно-методичного тижня (ознайомлення з планом) Конкурс розгадування онлайн-ребусів та онлайн – гри з математики на сайті «Онлайн-курс логіки в ігровій формі»  Понеділок 26.10.2020Платформи: https://dionewblog.blogspot.com, http://rebus1.com/ua/, https://logiclike.com/uk
Конкурс «Аніматор» створення анімацій засобами PowerPointВівторок 27.10.2020Платформа Zoom, ел.пошта викладача
Конкурс «Всезнайко – розгадую кросворди з математики»Середа 28.10.2020https://onlinetestpad.com/ua/crosswords/classic/math
Підготувати методичну розробку відкритого уроку на тему: «Поняття комп’ютерного вірусу. Небезпека програм-шкідників»Четвер 29.10.2020Блог викладача
Підбиття підсумків проведення предметно-методичного тижня підготовка звіту для висвітлення інформації на сайті ліцею. Визначення переможцівП’ятниця 30.10.2020Платформа Zoom, сайт ліцею

Протягом тижня 26.10.2020 – 30.10.2020 на блозі за адресою: https://dionewblog.blogspot.com, був розміщений план предметно-методичного тижня з математики і інформатики, де здобувачі освіти, відвідуючи блог, могли ознайомитись з заходами і матеріалами тижня.

У понеділок 26.10.2020 викладачем Дідушко О.І. проведено конкурс розгадування онлайн-ребусів з використанням освітньої платформи http://rebus1.com/ua/ та проведено онлайн-гру з математики на сайті «Онлайн – курс логіки в ігровій формі» платформа https://logiclike.com/uk. У ході конкурсу здобувачі освіти закріпили знання з математики, розвивали зацікавленість до предмету та математичну логіку, в пізнанні нового та впевненості у собі та своїх можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку сучасного здобувача освіти.

Переможцями конкурсу стали:

І місце – Лупушор Геннадій, група №3,

ІІ місце – Антомонов Олександр та Пентескул Вадим група №3,

ІІІ місце – Дометращук Дарія, група №13.

Також здобувачі освіти виявили бажання створити, а саме намалювати стіннівки з інформатики та створили презентації по предмету за що були відзначені додатковим балом з предметів.

Були відзначені кращі:

 • Ніка Ірина, група №5,
 • Беженар Максим, група №13,
 • Осташевська Емілія, група №5,
 • Ілащук Богдан, група №13.

У вівторок 27.10.2020 проведено конкурс «Аніматор» робіт здобувачів освіти по створенні анімацій засобами PowerPoint з використанням платформи Zoom. Здобувачі освіти , а саме випускна група №3 з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», мали можливість проявити навики по створенні анімації та показати творчі здібності в їх оформленні, що дало їм можливість поглянути на використання офісних програм не тільки в сфері навчання.

Переможцями конкурсу стали:

 • Гуцуляк Крістіан, група №3,
 • Мельничук Олег, група №3,
 • Гарбар Василь-Богдан, група №3.

У середу 28.10.2020 викладачем інформатики проведено конкурс «Всезнайко – розгадую кросворди з математики» використовуючи платформу https://onlinetestpad.com/ua/crosswords/classic/math, де бажаючі мали можливість показати знання та зацікавленість до предметів.

Переможцями конкурсу стали:

І місце – Кузук Крістіна, група №14,

ІІ місце – Чернецька Анастасія, група №9,

ІІІ місце – Урсуляк Діана, група №5.

У четвер 29.10.2020 викладач підготувала методичну розробку відкритого уроку з інформатики «Поняття комп’ютерного вірусу. Небезпека програм-шкідників».

У п’ятницю 30.10.2020 Дідушко О.І. підготувала звіт для висвітлення інформації на сайті ліцею, переможців було нагороджено електронними дипломами.

У ході проведення тижня здобувачі освіти:

 • закріпили знання з інформатики та математики;
 • розвивали пізнавальний та творчий інтерес до вивчення предметів;
 • розвивали математичну логіку;
 • використовуючи освітні онлайн-ресурси розвивали комп’ютерну грамотність з інформатики та зацікавленість до вивчення математики.