Звіт методичного тижня психологічної служби


ПЛАН

тижня 03.04.23-07.04.23р.

з/пНазва заходуДата проведенняМісце проведенняВідповідальні
1.Презентація проекту для здобувачів освіти «Відновлення та стійкість»протягом тижняhttps://safeschools.com.ua/vidnovlennia-ta-stiikistмайстри в/н
2.Методична розробка профорієнтаційного тренінгового заняття на тему: «Моє щасливе завтра»  04.04.23платформа ZoomКорнійчук І.В
3.День Милосердя та Доброти під гаслом #МарафонЄдностіБуковини Виховна година«Допомагай слабким, маленьким, хворим»  05.04.23платформа ZoomКорнійчук І.В.
4.Участь у вебінарі «Основи етики спілкування з учасниками бойових дій»  06.04.23платформа ZoomХарівська С.В.  
5.Тематична виставка до Всесвітнього дня здоров’я під гаслом «Життя прожити – не поле перейти»   Презентація відеоматеріалів «Здоровий спосіб життя» https://www.youtube.com/watch?v=bUB8sHrFwO4   «Здоров’я для всіх» 7 квітня – Всесвітній день здоров’я. https://www.youtube.com/watch?v=julpLKo5zqc   Підведення підсумків, розміщення матеріалів на сайті.07.04.23стенд ІІ поверху ліцею     розміщення в Clasroom кожної навчальної групиХарівська С.В.       керівники навчальних груп                   Корнійчук І.В.

03.04.23 для здобувачів освіти був презентований онлайн-курс «Відновлення та стійкість» для підлітків від 14 до 17 років, що розвиває стійкість до стресу та вчить краще розуміти себе та інших https://safeschools.com.ua/vidnovlennia-ta-stiikist

04.04.23 розроблений профорієнтаційний тренінг для здобувачів освіти ПТО «Моє щасливе завтра». Мета заняття – привернути увагу здобувачів освіти до питання важливості вибору професії, вчити бачити свої реальні перспективи і можливості, нести особисту відповідальність за своє майбутнє, розвивати вміння планувати і досягати професійних цілей, раціонально використовувати час.

05.04.23 проведено День милосердя та Доброти під гаслом #МарафонЄдностіБуковини та проведено виховну годину «Допомагай слабким, маленьким, хворим» під час якої здобувачі освіти зрозуміли що таке добро, чому важливо ставитися з добротою до інших, а також допомагати всім нужденним та най головніше не забувати залишатися людиною.

06.04.23 працівники психологічної служби взяли участь у вебінарі «Основи етики спілкування з учасниками бойових дій». Основна увага приділялась алгоритму дій кожного педагогічного працівника з учасниками освітнього процесу в умовах воєнного стану.

07.04.23 для навчальних груп презентовано відеоматеріали до Всесвітнього дня здоров’я під гаслом «Життя прожити не поле перейти»: «Здоровий спосіб життя» https://www.youtube.com/watch?v=bUB8sHrFwO4 «Здоров’я для всіх» 7 квітня – Всесвітній день здоров’я.