211

                     2              1

Життя - це пряна, сліпуча гра,

це - стрибок з парашутом,

це - ризик, ти падаєш, але знову встаєш на ноги,

це - те, що називається «вилізти зі шкіри»,

це - туга і відчай, якщо не вдається зробити намічене.

 

Практичний психолог                                           Соціальний педагог

Харівська Світлана Василівна                            Мельницька Ірина Василівна

                                           

Щорічно соціально-психологічна служба проводить різноманітні діагностичні опитування серед учнівської молоді, а саме анкету «Першокурсник» (отримання інформації про новий учнівський контингент), моніторинги «Вживання учнівською молоддю наркотичних речовин», «Обізнаність учнів з питань ВІЛ/СНІДу», «Правової обізнаності учнів», «Прояву насильства та жорстокості в учнівському середовищі», вивчення характерологічних особливостей учнів, визначення типу темпераменту тощо.

Надаються кваліфіковані консультативні послуги учням, батькам, педагогам з різних питань

Практичним психологом Харівською С.В. розроблено та впроваджено комплексні корекційно-розвивальні програми: «По подоланню та профілактиці насилля та жорстокості» (спільно з методистом НМЦ ПТО Семенчук Н.В.), «По подоланню та профілактиці дезадаптованості в учнів ПТНЗ», «Здоров’я та здоровий спосіб життя». Корекційно-відновлювальна та розвивальна робота є досить цікавою та доступною для учнівської молоді. За допомогою тренінгових занять інформація сприймається легко та краще запам’ятовується.

Соціально-психологічною службою систематично організовуються заходи, бесіди, кінолекторії з метою формування в учнів навичок здорового способу життя та репродуктивного здоров’я молоді.

Співпрацюємо з представниками Обласного наркологічного диспансеру та Регіональною благодійною асоціацією «Сім’я і здоров’я».

Організовуємо конкурси стінгазет серед учнівських груп, тематичні фотогалереї.

Пошук

Ми в соціальній мережі

Online

На даний момент 11 гостей на сайті