НАКАЗ

 

«___»______ 2018 р.                                                                              №____

 

Про організацію роботи

учнівського парламенту

 

Згідно плану роботи ліцею на 2018/2019 навчальний рік та з метою активізації діяльності учнів ліцею, створення належним умов для фізичного, інтелектуального, естетичного, морального й духовного розвитку, формування у них високоморальної свідомості, громадянської та соціальної відповідальності, здійснення просвітницько-профілактичної роботи в учнівському середовищі,

 

НАКАЗУЮ:

 

 

1.Продовжити роботу учнівського парламенту ліцею відповідно до Статуту.

 

2.Основним завданням вважати активізацію діяльності учнів, розширення їх світогляду, громадянської позиції, виявленню лідерів серед учнів, створення умови для реалізації їх організаторських здібностей, якнайширше залучення учнів до життя ліцею, вироблення у представників парламенту управлінські й комунікативні якості, поширення у навчальному закладі принципів демократії, особистої свободи та відповідальності кожного учня.

 

3.Соціальному педагогу Ковалю Б.В. та практичному психологу Харівській С.В. спільно з лідерами учнівського самоврядування розробити план роботи учнівського парламенту ліцею на 2018/2019 навчальний рік та погодити з заступником директора з виховної роботи.

 

4.План роботи затвердити.

 

5.Відповідальним за організацію і проведення засідань учнівського парламенту призначити Ткач Л.І., заступника директора з виховної роботи, Коваля Б.В., соціального педагога, Харівську С.В., практичного психолога.

 

6.Даний наказ довести до відома інженерно-педагогічного та учнівського колективів ліцею.

 

Директор ліцею                                                             О.В. Цимбал

Ткач Л.І.

 

 


Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 34 гостей на сайті