СПИСОК ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ СФЕРИ ПОСЛУГСТАНОМ НА 02.01.2020 р.

 

П.І.Б. /

дата народ.

Предмет / професії

Кваліфікаційна категорія

Артьомова

Алла Станіславівна

Конторський службовець; діловод

14 т.р.

майстер в/н

І категорії

Гуменна

Альона Александрівна

Секретар керівника; діловод; адміністратор

12 т.р.

Грінческу

Галина Василівна

Секретар керівника; діловод; адміністратор

14 т.р.,

майстер в/н  І категорії

Зебачінська

Людмила Ананіївна

Секретар керівника; діловод; адміністратор

14 т.р.

Косован

Тетяна Касянівна

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

14 т.р.,

майстер в/н

І категорії

 

спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Чосик

Надія Іванівна

Електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ

14 т.р.,

 майстер в/н І категорії

Зеленько

Степан Іванович

Електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ

11 т.р.

Чоп’юк

Тамара Мануїлівна

Помічник вихователя; соціальний робітник

13 т.р.

Ястремська

Ганна Юріївна

Електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ

11 т.р.

 

спеціаліст ІІ категорії

Чернівчан

Валентина Василівна

Помічник вихователя; соціальний робітник

11 т.р.

Жарко

Катерина Миколаївна

Помічник вихователя; соціальний робітник

11 т.р.

Михайлишина

Галина Тарасівна

Помічник вихователя; соціальний робітник

11 т.р.

Білінська

Олеся Василівна

Помічник вихователя; соціальний робітник

________________

Технології, основи ведення домашнього господарства

14 т.р.,

майстер в/н І категорії

Калинюк

Ірина Михайлівна

Секретар керівника; діловод; адміністратор

 

Машинопис, організаційна техніка офісу

14 т.р.,

майстер в/н І категорії

 

спеціаліст вищої категорії,

викладач-методист

Андрейчук

Ірина Сергіївна

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

_________________

Комп’ютерні технології, машинопис

14 т.р.,

майстер в/н І категорії

 

спеціаліст вищої категорії,

викладач-методист

Мироник

Юлія Іванівна

Діловод; конторський службовець

____________________

Організація товарознавства.

Технологія торгівлі.

12 т.р.

Рогозевич Галина Михайлівна

 

Секретар керівника; адміністратор

_________________

Професійна етика та культура спілкування

14 т.р.,

майстер в/н І категорії

 

спеціаліст  вищої  категорії,

старший викладач

Добрянська

Людмила Георгіївна

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

 

 

14 т.р.,

майстер в/н І категорії

 

спеціаліст вищої категорії,

викладач-методист

Андрусяк

Тетяна Василівна

Хімія,біологія

спеціаліст ІІ категорії

Лупул

Катерина Вікторівна

Українська мова.

Українська  література

спеціаліст вищої категорії,

 викладач-методист

Руснак

Тетяна Ананіївна

Фізика.

Астрономія.

Технології

спеціаліст І категорії

Руснак

Олександр Олександрович

Фізична культура і здоров’я

спеціаліст І категорії

Калинюк

Ігор Васильович

Захист Вітчизни

спеціаліст

Мельник

Надія Борисівна

Географія

спеціаліст І категорії

Лопатюк

Ірина Іванівна

Французька мова

спеціаліст вищої категорії,  учитель-методист

Юрків

Галина Володимирівна

Англіймька  мова, німецька мова, іноземна мова за професійним спрямуванням

спеціаліст І категорії

Чиж

Світлана Миколаївна

Історія України.

Всесвітня історія.

Людина і світ.

Громадянська освіта. Основи християнської етики і моралі.

спеціаліст І категорії

Галицька

Любов Михайлівна

Математика

спеціаліст вищої категорії,  старший-учитель

Максимчук

Марія Іванівна

Правознавство.

Основи християнської етики та моралі

спеціаліст

Безерко

Ілля Васильович

Основи медичних знань (дівчата).

Фізіологія людини та загальний догляд за хворими

Основи здоров’я та безпеки дитини.

Основи дієтології та приготування страв.

Організація санітарно-гігієнічних умов у ДНЗ. Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДУ

спеціаліст

Дідушко

Олександра Іванівна

Інформатика.

Основи програмування.

Основи роботи на ПК.

комп’ютерної обробки інформації

 

спеціаліст І категорії

Купіна

Наталія Михайлівна

Інформаційні технології.

Охорона праці.

Техніка пошуку роботи.

Правила дорожнього руху.

Основи радіоелектроніки.

Матеріалознавство. Електрорадіови-мірювання.

Електротехніка.

Основи енергоефективності . Технології

спеціаліст вищої категорії,

викладач-методист

Пінюк

Сергій Андрійович

Операційні системи та їх обслуговування.

Засоби комп’ютерних інформаційних систем.

Основи роботи в мережі Інтернет.

Техніка ремонту та обслуговування ЛОМ.

Основи цифрової техніки. Комп’ютерні системи і мережі.

Обробка текстової і графічної інформації.

Основи комп’ютерної графіки і дизайну

спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Проскурняк Наталія Михайлівна

Українське ділове мовлення.

Основи діловодства.

Основи електронного діловодства.

Художня культура.

Дитяча література.

Зарубіжна література.

Документаційне забезпечення управління.

спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Ковтюх

Яна Дмитрівна

Основи бухгалтерського обліку.

Основи галузевої економіки і підприємства.

спеціаліст  вищої  категорії,

старший викладач 

Черней

Наталія Петрівна

Основи комп’ютерної графіки та дизайну.

Основи технології поліграфічного

спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Мартінеллі-Стрипко

Еліна Василівна

Організація обслуговування відвідувачів.

Основи рекламного маркетингу та дизайну.

Планування, організація і технологія управління персоналом підприємства

Спеціаліст ІІ категорії

Тимофійчук

Тетяна Юріївна

Іноземна мова професійного спрямування 

спеціаліст І категорії

Гуцуляк

Олександр Вікторович

(керівник

фізичного виховання)

Фізична культура і здоров’я

спеціаліст І категорії

Лакатуш

Анна Вікторівна

(заступник директора з НВР)

Планування, організація і технологія управління персоналом підприємства.. Організація обслуговування відвідувачів. .Основи рекламного маркетингу та дизайну 

спеціаліст вищої категорії,

викладач-методист

Мороз

Євгенія Василівна

(юрисконсульт)

Основи правових знань.

Основи трудового законодавства. Робота зі споживачами товарів і послуг

спеціаліст І категорії

Чосик

Алєся Миколаївна

Секретар керівника; діловод; адміністратор

13 т.р.

Ткач

Людмила Іванівна

(заступник директора з ВР)

Методика дошкільного виховання. Дошкільна педагогіка 

спеціаліст вищої категорії,

викладач-методист

Цимбал

Орися Василівна

(директор)

Етика і психологія сімейного життя, соціальна робота

спеціаліст вищої категорії,

викладач-методист

Харівська

Світлана Василівна

(практичний психолог)

Дитяча психологія.

Психологія роботи з людьми. 

спеціаліст  вищої категорії

спеціаліст (викладач) І категорії

Симонова

Лідія Миколаївна

(методист)

 

спеціаліст вищої категорії,

 викладач-методист

Шевчук

Віктор Васильович

(заст. директора з АГЧ)

 

12 т.р.

Моляр

Жанна Олександрівна

(вихователь)

 

вихователь вищої категорії

Корнійчук

Ірина Василівна (соціальний педагог)

Помічник вихователя; соціальний робітник

Спеціаліст ІІ категорії

Маньковська Людмила Штефанівна

(керівник гуртка)

 

 

 

Стратичук Ірина Альбертівна (керівник гуртка)

 

спеціаліст І розряду

 

Пошук