Всеукраїнський тиждень права у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг

 У ліцеї протягом тижня з 5 по 9 грудня організовано та проведено заходи щодо відзначення Всеукраїнського тижня права. Зокрема, викладачем правознавства Сорочан О.В. оформлено книжкову виставку літератури правового змісту та інформаційний стенд «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

З метою поширення знань про свої права, обов’язки та правову відповідальність члени правознавчого гуртка під керівництвом викладача брали участь у майстер-класі провідних юристів, організованому Головним територіальним управлінням юстиції у Чернівецькій області на тему: «Захист прав людини в Україні. Реформи Міністерства юстиції в Україні». На майстер-класі надана інформація про діяльність нотаріату у сфері захисту прав людини, систему безоплатної вторинної правової допомоги, судову практику застосування Європейської конвенції з прав людини, повноваження прокуратури з питань захисту прав людини.  Учасники майстер-класу  задали ряд запитань, на які отримали кваліфіковані відповіді.

Для учнів І курсу гр.№ 9, 10, 12 проведений турнір «Юні знавці права». Команди «Законознавці», «Феміда» та «Юні академіки» креативно представили свої команди та змагалися у 7-и турах. Учасники продемонстрували свою ерудованість та проявили кмітливість. Переможцями турніру стала команда учнів групи № 9 «Феміда».

Також у рамках Тижня права члени учнівського парламенту під керівництвом викладача правознавства провели серед учнів ІІ та ІІІ курсу анкетування та написання творів-есе на тему: «Мої права у сім`ї».

895  896  897  898  899  900  901

Пошук

Ми в соціальній мережі

Online

На даний момент 29 гостей на сайті