ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПРЕДМЕТНО-МЕТОДИЧНОГО ТИЖНЯ БІОЛОГІЇ, ХІМІЇ, ЕКОЛОГІЇ

У рамках проведення предметно-методичного тижня біології, хімії та екології 24 жовтня учні взяли активну участь у підготовці та оформленні виставки стіннівок. Учні група № 3 підготувала стіннівки «Біологія, хімія та інші науки», «Екологія України», група № 4 - «Біологія – наука про живу природу», «Хімічні забруднення », «Екологія і ми».

702  703  704

25 жовтня учні 5 групи разом з викладачем біології Герасимчук І.О. відвідали Зоологічний музей Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Працівник музею ознайомила учнів з великою колекцією тварин різних класів (близько 3000 видів), серед яких зустрічаються рідкісні екземпляри, зокрема, захоплення в учнів викликав скелет Синього кита довжиною 27 метрів. Також учні ознайомились з експонатами опудал та вологих препаратів тварин занесених до Червоної книги України, великою колекцією метеликів, птахів (від найбільших до найменших), рептилій, губок, коралів.

705  706  707 708

Природничий музей при Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, називають справжнім об'єктом національного надбання, а його зоологічні колекції чи не єдині в Україні, які повністю відображають представників фауни всіх географічних широт Земної кулі. Лише один зоологічний відділ, налічує не одну тисячу чи навіть десяток тисяч експонатів.

26 жовтня відбулося відкрите засідання гуртка «Цікава лабораторія» на тему «Сезонні зміни у природі. Проведення фенологічних спостережень. Виготовлення наочних виробів для ілюстрування з підручних матеріалів».

Метою відкритого заняття було поглиблення інтересу учнів до вивчення предметів біології, хімії та екології, вдосконалення уміння спостерігати, аналізувати, порівнювати, робити свої відкриття і висновки, виховувати самостійність, активність, наполегливість, відповідальність а також ознайомити присутніх з цікавинками біології та хімії.

У роботі гуртка взяли участь 12 учнів І курсу. Кожен з учасників вклав частинку своїх знань, умінь і навичок, щоб оформити біологічні препарати, що буде використаний на уроках біології. Результатом роботи стали підготовані та оформлені вологі припарати: жаба земляна, ящірка. Оформлення колекції висушених комах та метеликів, колекції гербарію та вирощування кристалів.

709  710  711    712  713  714

27 жовтня відбулася біологічна гра «Острів скарбів» під керівництвом викладача біології та хімії Герасимчук Ірини Олександрівни.

Метою проведення заходу було стимулювати пізнавальну діяльність учнів, розвивати інтерес до біології, вміння працювати в групі, самостійно мислити, робити висновки. Представники від кожної групи (І курсу) отримали загадкові конверти у викладача біології, відповідно інструкцій конвертів виконували завдання, рухалися зазначеним маршрутом. Переможці гри отримали солодкий подарунок а всі учасники - напій бадьорості  «Живчик».

715  716  717 

718  719  720

28 жовтня відбулася здача використаних батарейок для утилізації з метою збереження навколишнього середовища для майбутніх поколінь за адресою вул. Вірменська,16  ІППО ЧО.

721  722  723  724

Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 73 гостей на сайті