ЗВІТ

проведених заходів у рамках професійного тижня адміністраторів

 

Калинюк І. М.,майстер в/н І категорії;

Пержан Д.І., майстер в/н;

Ліщук-Стрипко Е.В., викладач,спеціаліст.

 

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ З ПРОФЕСІЇ «АДМІНІСТРАТОР»

 

№ з/п

Назва заходу

Місце проведення

Дата, час проведення

Відповідальні за проведення

1.

 

1. Виставка стіннівок, приурочених обраній професії.

2. Випуск профорієнтаційного вісника.

 

ІІ поверх

14.12.2015

Калинюк І.М.

Пержан Д.І.

Ліщук-Стрипко Е.В.

2.

 

Виховний захід на тему «День гідності та свободи України».

 

каб. 6

15.12.2015

14.00 год.

Пержан Д.І.

3.

 

Відкритий урок з предмета «Планування, організація, управління персоналом» на тему: «Плинність кадрів».

 

каб. 2

15.12.2015

8.30 год.

Ліщук-Стрипко Е.В.

4.

 

Методичні розробки уроків виробничого навчання.

Профорієнтаційна бесіда в школі на тему «Актуальність професії «Адміністратор»».

 

методичний кабінет

 

ЗОШ с. Остриця

16.12.2015

Калинюк І.М.

Пержан Д.І.

 

Пержан Д.І.

 

5.

 

1. Екзамен із професійної придатності для учнів ІІІ курсу (комп’ютерне тестування).

2. Рішення професійних кросвордів та ребусів.

3. Екскурсія до міського архіву.

 

каб. № 13

 

 

 

Трудовий архів

 

 

9.00-11.00 год.

 

 

17.12.2015,

12.00 год.

Калинюк І.М.

 

Пержан Д.І.

6.

 

1. Підведення підсумків тижня.

2. Випуск вісника за підсумками професійного тижня.

3. Оформлення звіту.

4. Підготовка та розміщення інформації на сайті ліцею.

 

каб. № 13

18.12.2015

Калинюк І.М.

Пержан Д.І.

Ліщук-Стрипко Е.В.


 ПОНЕДІЛОК

Тиждень «Адміністраторів» проходив під гаслом «Адміністратор професія нашого часу». Професія адміністратора стала відома порівняно недавно, але вже досить тісно увійшла в наше життя. Сьогодні без адміністратора не обходиться жодне серйозний заклад, будь то ресторан або магазин, комп'ютерна фірма або склад. В обов'язки адміністратора входять розпорядження в закладі або управління персоналом компанії. Існує кілька різновидів професії адміністратора, всі вони входять в так звану базову групу адміністративно-управлінського персоналу.

Перший день відкрився конкурсом стіннівок, буклетів. Учнями створено куточок цікавої інформації про професію, крилаті вислови.

 12  13

 ВІВТОРОК

Відкритий урок з предмета

«Основи планування, організація, управління персоналом»

Ліщук-Стрипко Е.В. 15.12.2015 р. був даний відкритий урок на тему «Плинність кадрів». Метою уроку було розглянути поняття плинності кадрів; охарактеризувати причини та види плинності кадрів, визначити шляхи їх усунення; виявити переваги та недоліки плинності кадрів; розвивати пізнавальні інтереси до обраної професії, логічне та   абстрактне мислення, уяву та пам’ять; виховувати працелюбність, тактовність, грамотність, вміння висловлювати думку. Під час уроку були використані мультимедійна дошка, презентація, роздатковий матеріал тестові питання. Викладач доступно виклав тему, використовуючи міжпредметний зв’язок з виробничим навчання. Під час уроку панувала доброзичлива атмосфера, учні брали активну участь в дискусіях.

14  15  16  17


Профорієнтаційна бесіда в школі

на тему «Актуальність професії «Адміністратор»

15.12.2015 р. в рамках професійного тижня з професії «Адміністратор» майстром в/н Пержан Д.І. проведено виховний захід на тему «День гідності та свободи України». Метою заходу було поглибити знання про історію виникнення свята, значення Революції Гідності, продовжувати формувати розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, виховувати в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до Батьківщини.

Під час заходу учні ІІ курсу групи № 9 декламували вірші під музичний супровід, лунали пісні, демонструвалися відеофільм «Українська гідність» та відеосюжети очевидців подій на Майдані.

Учні та присутні колеги зі сльозами на очах та зі змішаними почуттями скорботи, жалю, і водночас гордості за мужність та відвагу українського народу переглядали сюжети минулих подій на Майдані. Не можна не відзначити високий моральний та патріотичний настрій, що панував серед учнівської аудиторії.

 18  19  21

 22  20

СЕРЕДА

16.12.2015 р. учнями групи № 9 в супроводі майстра в/н Пержан Д.І. здійснені профорієнтаційні заходи в Острицькій ЗОШ Герцаївського району серед учнів 9-х та 11-х класів.

Майбутнім абітурієнтам демонструвався відеофільм про ліцей, розповідали про умови навчання, цікаве учнівське життя. Випускники школи зацікавлено слухали, задавали питання та спілкувалися з учнями ліцею, які в ході зустрічі роздали їм агітаційні листівки, буклети з професії та календарі.

 23 24  25  26

 27    28

 ЧЕТВЕР

Комп'ютерне тестування як особливий інноваційний вид тестування є найбільш ефективною формою контролю, перевірки і самоперевірки знань учнів. Тому тести використовуються на всіх етапах роботи над матеріалом і покликані відстежити рівень оволодіння матеріалом, закріпити або повторити його, тести проводяться як певний підсумок роботи над вивченням теми, вони мають комплексний характер, тобто перевіряють знання й уміння, здобуті й вироблені учнями під час виробничого навчання, професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки.

Також учні вирішували професійні кросворди та ребуси.

29 30 31 32

 

П'ЯТНИЦЯ

ЕКСКУРСІЯ ДО ВІДДІЛУ АРХІВУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

17 грудня 2015 року учні групи № 9 відвідали Трудовий архів м. Чернівці, який знаходиться за адресою: м. Чернівці вул. Л.Бетховина, 5. Екскурсію завідуюча трудовим архівом – Федірчик Ольга Дмитрівна, яка розповіла присутнім про основні завдання трудового архіву, а саме:

- зберігання документів з особового складу та документів тимчасового зберігання підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, або ліквідованих підприємств, установ і організацій, що діяли на території міста;

-  науково-технічне опрацювання документів, що надійшли на зберігання, згідно з правилами Держкомархіву, створення необхідного довідкового апарату до них;

- на договірних засадах, надання послуг підприємствам, установам та організаціям міста з науково-технічного опрацювання документів та прийом їх на зберігання;

- видавання архівних довідок про підтвердження трудового стажу та розмір заробітної плати, копій та витягів з документів, що знаходяться на зберіганні, згідно заяв громадян та запитів установ для нарахування та перерахунку пенсій.

Також Ольга Дмитрівна провела екскурсію по сховищах архіву, показала як оформлюється номенклатура справ, опис справ та продемонструвала особові справи працівників архіву та Міської ради.

33  34  35

                     36  37  38

 

Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 70 гостей на сайті