З 18 по 22 квітня 2016 року у Чернівецькому ліцеї сфери послуг пройшов професійний тиждень секретарів керівника

     Тиждень розпочався з огляду стіннівок, буклетів, які підготували учні групи № 4, на теми: «Шість міфів про секретарів», «Історія професії секретар керівника» та «Професія від А до Я».

     Також представлені вислови відомих людей про професію «Секретар».

364  365

     19 квітня майстром в/н Чосик А.М. проведено відкритий урок виробничого навчання на тему «Складання та оформлення списків, звітів, планів та зведень». Учні опанували тему, оволоділи різними прийомами та навичками з оформлення документів. Вивчили різні види складання даних документів.

366  367  368  

369 370    371

     Наступного дня, у рамках тижня  та відзначення Міжнародного дня Секретаря, учні групи № 4 взяли участь у діловій грі: «Я віртуоз своєї справи «Секретар керівника», яку підготували та провели викладач спеціальних дисциплін Проскурняк Н.М. та майстр в/н Зебачінська Л.А.

     Мета гри полягала у перевірці рівня знань учнів із спецпредметів   з професії «Секретар керівника»; визначені найспритніші та найкмітливіші.

     Гра в себе включала девять різноманітних змістовних конкурсів, в яких взяли участь дві команди – «Віртуози» та «Україночки».

      Журі визначило, що у конкурентній боротьбі перемогу отримала команда «Віртуози».

372  373  374  375 

376  377  378  379

     21 квітня з нагоди Міжнародного дня Землі та в рамках професійного тижня відбувся поза навчальний виховний захід «Живе обличчя моєї Землі», якій підготувала майстер в/н Чосик А.М. Мета заходу полягала у вихованні в учнів любові, людяності, доброти, почуття патріотизму, відповідальності за майбутнє нашої планети. Розглянута аткуальна тема - трагедія 30-річної давнини – аварія на Чорнобильській АЕС.

     Завершився професійний тиждень екскурсією в Чернівецьку міську раду. Начальник відділу кадрів Стицюк Л.М. ознайомила учнів з методикою сучасного діловодства та провела до сесійної зали, де учні мали можливість побачити оригінал документа із першою згадкою про м. Чернівці, скріплену великою сургучною печаткою, портрети почесних громадян міста.

 380  381  382

Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 73 гостей на сайті