З 28 березня по 1 квітня 2016 року у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг пройшов професійний тиждень електромеханіків з ремонту та обслуговування ЛОМ

 

Тиждень розпочався із огляду стіннівок, буклетів, які підготували учні групи № 15 на теми: «Новітні технології комп’ютерної техніки», «Професія від А до Я», «Ранкові вправи після нічного ремонту комп’ютера». Також були представлені крилаті вислови та кросворди, анекдоти про «комп’ютерщиків».

290  291  292  293

29 березня викладачем спецдисциплін Пінюком С.А. проведено відкритий урок з предмету спецтехнологія ремонту на тему «Типи принтерів: матричні, сублімаційні та лазерні». Учні опанували тему, розглянули різні типи та види принтерів, вивчили їхні характеристики.

234  235  236

Наступного дня у рамках проведення тижня з учнями групи № 15 відбулася інтелектуальна гра:“Найрозумніший”, яку підготувала та провела викладач спецдисциплін Купіна Н.М.

Ідея гри полягала в підбитті підсумків знань учнів з спецдисциплін професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ» 3 розряду.

В І відбірковому турі гри взяли участь дев’ять учнів. В ІІ турі- шість . Між турами учень Каламанчук Михайло продемонстрував на досліді – «Умілі ручки» провідність фруктів та овочів. Глядачі та журі переконались,що лимон не є провідником електричного струму,на відміну від картоплі.

Журі визначило переможців:

І місце – Петруник Влад;

ІІ місце – Банар Віталій;

ІІІ місце Рубель Юрій.

294  295  296

Завершився професійний тиждень екскурсією до ЧНУ ім. Ю. Федьковича на фізичний факультет кафедри радіоелектроніки та фізики твердого тіла

  Учні ознайомились з науково-технічною базою, науковими роботами, над якими працює дана установа та практичними досягненнями в області нарощування кристалів. В процесі екскурсії учням запропоновано подальше навчання  з обраної професії.

297  298  299  300

     В рамках тижня 1 квітня проводився позанавчальний виховний захід присвячений Дню сміху, де учні групи №15 разом із майстрами в/н Барбанаковим В.В. та Чосик Н.І. приймали активну участь.

 

 

Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 25 гостей на сайті