З 14 березня 2016 року у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг розпочався предметно-методичний тиждень з професії «Діловод»

з виставки стінгазет, вісника ліцею «Діловод». Також учні мали змогу взяти участь у рубриці «Перевір себе» та у розв’язуванні кросвордів, ребусів на різну тематику з професії.

209   210  211  212

Наступного дня, у вівторок, 15 березня, учні групи № 8, під керівництвом майстра виробничого навчання Грінческу Г.В., відвідали Чернівецьку міську ратушу, яка є пам’яткою архітектури національного значення. Учні дізналися, що Чернівецька ратуша  – адміністративна будівля в історичному центрі Чернівців, де розміщені органи місцевого самоврядування міста: резиденція міського голови та Чернівецька міська рада.

213  214  215  216 

217  218  219  220

Начальник відділу з питань кадрової роботи міської ради Тюріна Людмила Миколаївнарозповіла про роботу Відділу, який створений відповідно до п.1 ст. 54 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Рішення 2 сесії Чернівецької міської ради ІУ скликання “Про внесення змін в рішення 23 сесії міської ради ІІІ скликання від 25.12.2001 р. № 474 “Про затвердження загальної чисельності органів управління міської ради та її виконавчих органів на 2002 рік” від 30.05.2002 року № 15.

У відділі кадрів ведуться особові справи всіх співпрацівників міської ради,  відділів та підрозділів. Всі документи зберігаються у сейфах. Документи у шафах систематизовані по роках.

А також на засіданні профільної  методичної комісії було розглянуто методичні розробки відкритих уроків виробничого навчання з професії «Діловод», які презентували майстри виробничого навчання Грінческу Г.В., Радомська Н.М.

16 березня було проведено гру інтелектуального клубу «Знавці діловодства».

175  176  177 

178  179  180

Знавці діловодства, секретарської справи, адміністратори, агенти з постачання знову переконали всіх присутніх, що їм немає рівних у сфері послуг. До боротьби стала одна з найяскравіших команд клубу – знавці діловодства. До складу команди увійшли:

1. Вічканова Ксенія

2. Возна Ксена

3 .Савчук Яна

4. Григорєва Ірина

5. Іващенко Анастасія

6. Брислав Надія

7. Одайська Марія

8. Паламарюк Діана – капітан команди.

 Проти знавців грали:

1. Гремерчук Світлана, учениця групи № 9;

2. Бліц (Семенко Євгенія Василівна (юрисконсульт); Пелехата Інга Ігорівна (секретар директора); Савчук Броніслав Радович (старший майстер));

3. Проскурняк Андрій, учень СЗОШ № 22 міста Чернівці;

4.Пантя Христина, учениця групи № 9;

5. Майкан Марина, учениця групи № 9;

6. Черкач Марія,випускниця ліцею 2013р., студентка ЧНУ ім. Ю.Федьковича;

7. Бідена Марина, учениця групи № 9;

8. Козьмич Анна, учениця групи № 9;

9. Янчук Василь, учень групи №7;

10. Остафійчук Тетяна, учениця групи № 9;

11. Панасюк Дмитро, учень групи №7;

12. Мельник Аліна, учениця групи № 9;

13. 13-тий сектор (директор ліцею – Цимбал О.В.).

Знавці швидко і обдумано давали відповіді на запитання, таким чином проявили інтелектуальні та творчі здібності. Під час гри панували атмосфера азарту та дух перемоги, адже за результатами гри перемогла команда знавців, з рахунком 4:2.

В кінці програми було проведено конкурс «Найкращий з команди знавців». Це звання здобула Іващенко Анастасія. У номінації «Найкраще питання команди глядачів» перемогу отримав . Проскурняк Андрій, учень СЗОШ № 22 міста Чернівці.

17 березня відбувся захист мультимедійних проектів, які підготували  учні групи № 8 за індивідуальними  темами:

1.Імідж ділової людини (Одайська Марія).

2.Невербальні засоби спілкування (Савчук Яна).

3.Ділові та особисті якості діловода (Черчел Юлія).

4.Місце діловода у структурі управління (Паламарюк Діана).

5.Історія виникнення діловодства (Іващенко Анастасія).

6.Як ефективно використовувати свій час (Григор'єва Ірина).

7.Візитні картки (Вічканова Ксенія).

Члени комісії розглянули творчі проекти учнів та визначили трійку найкращих, а саме: «Імідж ділової людини», Одайська Марія; «Ділові та особисті якості діловода», Черчел Юлія; «Як ефективно використовувати свій час», Григор'єва Ірина.

221  222  223

18 березня було підведено підсумки предметно-методичного тижня, а також визначено переможців у рубриці «Перевір себе» та у розв’язуванні кросвордів, ребусів на різну тематику з професії. Переможцями стали: Вакарюк Діана, Галінська Людмила та Липованчук Марія.

224  225  226  227

Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 23 гостей на сайті