З 12 по 15 травня в ліцеї проходив предметно-методичний тиждень зарубіжної літератури та художньої культури

Тиждень світової літератури та художньої культури -це своєрідний творчий звіт, демонстраціядосягнень як викладача, так і учнів.

Протягом чотирьох днів учні демонстрували творчі та дослідницькі здібності, креативність, акторську майстерність

Відкрився тиждень виставкою стіннівок «Цікаве про письменників», галереєю «Дотик словом», де учні зробили підбірку афоризмів і крилатих висловів про кохання, щастя, письменників світової літератури та з Біблії. Учні групи №8 підготували інформаційний вісник«Книги-ювіляри».

Ще рік тому, ми не знали багатьох слів пов’язаних з війною, тепер майже кожну родину так чи інакше опалило полум’я військових дій. Війна дала нам зрозуміти, що справжні герої народились, росли і жили серед нас - учорашні учні шкіл, студенти, молоді хлопці й дорослі чоловіки, які сміливо взяли до рук зброю й стали на захист нас з вами, на захист нашої держави. І стало зрозуміло, що більше нам з вами немає на кого надіятись, крім як на цих відчайдухів, для яких Батьківщина - не просто  красиве слово з підручника...

В групах І курсу пройшов конкурс читців «Дякуємо Вам за жертовність і відвагу» (вірші присвячені нашим захисникам - воїнам АТО). Проникливо та схвильовано   учні  декламували (з самої глибини душі) вірші про героїв. Аудиторія завмерла, слухаючи Григор’єву Ірину, сльози наверталися на очі після слів:

Мамочко, вибач за чорну хустину,

За те, що віднині будеш сама.

Тебе я любив. І любив Україну.

Вона, як і ти, була в мене одна.

Особливоемоційнопрозвучалипісні на слова Володимира Івасюка «Мальви» у виконання учениці групи №9 Мельник Аліни та «Повертайся живим» - вокального ансамблю «Розмай».

Переможцями конкурсу стали:

І місце – Зубіна Анна

ІІ місце – Григор’єва Ірина, Паламарюк Діана (група №8);

ІІІ місце – Гойтенюк Вадим (група №13).

З нетерпінням чекали учні груп №13 та 8 на похід до Чернівецького обласного краєзнавчого музею.

Музей був створений 1940 р. шляхом об'єднання експозицій музеїв короля Кароля II і церковного мистецтва. Сьогодні фонди Чернівецького краєзнавчого музею нараховують майже 90 тисяч експонатів, аналогів яким не існує. Це оригінальна нумізматична колекція, що нараховує більш як 3 тис. монет, збірка стародруків, колекція холодної та вогнепальної зброї, археологічні знахідки на території Буковини. Справжньою окрасою музею є багата колекція буковинських ікон XVI ст.

У групі №8 було проведено виховну справу на тему: «Весь світ – театр, а люди в ньому – актори». Творчі групи учнів досліджували творчість провідних акторів та режисерів українського театру та найцікавіше з їхнього життя донесли до глядача.

Учні не тільки яскраво продемонстрували навички виразного читання, акторські та ораторські здібності, а й старалися привити присутнім свій естетичний смак, свідому громадянську позицію, розбудити кращі людські якості.

571  572  573 

574  575  576 

            577                  578                       579

Пошук

Ми в соціальній мережі

Online

На даний момент 26 гостей на сайті