З 16 по 20 лютого 2015 року у ліцеї відбувся професійний тиждень з професії «Адміністратор»

 Відкриття тижня з професії «Адміністратор». Огляд стіннівок, буклетів (16.02.15 р.)

В рамках проведення професійного тижня відбулася виставка стіннівок. Учні групи № 4 виготовили буклети на тему «Довідник адміністратора»,   які стануть в пригоді всім майбутнім адміністраторам.

Виставка навчально-методичних матеріалів з професії «Адміністратор» (протягом тижня)

В кабінеті-майстерні № 13 відбулася виставка навчально-методичних матеріалів з професії «Адміністратор». На якій майстри виробничого навчання та викладачі спецдисциплін представили свої напрацювання з професії. Учні також долучилися до виставки, представивши реферати з різних тем, які стосуються професії «Адміністратор».

Конкурс на кращого знавця ребусів

(протягом тижня)

Протягом тижня викладач спецдисциплін Проскурняк Н.М. провела конкурс «Найкращий знавець ребусів».   Найбільш активно взяли участь учні груп №9 та 4. Переможцями конкурсу стали:

І місце - Бураджук Вікторія, група №9;

ІІ місце - Косован Ірина та Томнюк Олена, група №4;

ІІІ місце – Пантя Христина, Козьмич Анна, група №9.

Учнів було нагороджено дипломами та символічними подарунками.

Методичні розробки уроків виробничого навчання та спецпредметів

(17.02.15)

Майстри виробничого навчання та викладачі спецдисциплін презентували «Аукціон методичних розробок», де було представлено методичні розробки уроків з мультимедійними презентаціями з наступних тем:

1. «Робота з документами і картками персонального обліку; ведення особових справ; ведення бази даних про персонал у комп’ютер» - майстер в/н Гуменна А.О.;

2. «Робота з довідково-інформаційними документами. Редагування документів» - майстер в/н Чосик А.М.;

3. «Особливості складання кадрової документації» викладач спецдисциплін Проскурняк Н.М.

4. «Атестація персоналу, її організація, порядок і етапи проведення» викладач спецдисциплін Ліщук Е.В.

Виховний захід «Моя професія – Адміністратор» (19.02.2015 р.)

В рамках тижня з професії «Адміністратор» 19 лютого 2015 року для учнів першого та другого курсів (групи № 8 та 9) майстром виробничого навчання Чосик А.М. та учнями групи № 4 було проведено виховний захід на тему «Моя професія - Адміністратор». Метою даного заходу було узагальнення та систематизування знань учнів про професію, ознайомлення з кваліфікаційними вимогами до професії «Адміністратор», розвивання цілеспрямованості, працелюбності, наполегливості, виховання цілісного ставлення до праці, інтересу до обраної професії.

Під час проведення заходу учні мали можливість дізнатись про історію даної професії та поетапний її розвиток, ознайомились із функціональними обов’язками адміністратора. У ході заходу використовувалась мультимедійна презентація, відеоролики, наводилось чимало різноманітних прикладів із життя. Учні брали активну участь у обговоренні питань, що стосуються обирання професії.

Екскурсія на робоче місце адміністратора в

Приватбанк; Салон краси «VIP Естетік» (20.02.15 р.)

Для учнів групи № 4 була проведена екскурсія на робоче місце адміністратора у відділення ПриватБанку та в салон краси «VIP Естетік».

У відділення ПриватБанку екскурсію здійснила Мартинюк І.О. керівник даного відділення, яка розповіла про діяльність банку та ознайомила нас з стукруторою відділення, детальніше зупинившись на обов’язках адміністратора банку. Адміністратор має знати: постанови, розпорядження, накази і інші керівні і нормативні документи вищестоящих і інших органів з питань обслуговування; правила і методи організації процесу обслуговування клієнта;  порядок ведення житлових і інших приміщень; основи естетики, етики, психології і культури обслуговування відвідувачів; основи економіки, організації праці і управління; структуру управління, права і обов'язки працівників центру; законодавство про працю; правила і норми охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії, протипожежного захисту та правила внутрішнього трудового розпорядку.

На протязі свого робочого дня адміністратор не тільки контролює роботу персоналу, але й допомагає клієнтам банку здійснювати поповнення карткових рахунків клієнтів, консультує про тарифи, правила та умов користування картками банку та банкоматом.

Адміністратор салону краси «VIP Естетік» Тетяна ознайомила нас з організацією робочого місця адміністратора, послугами, які надаються, методами роботи з клієнтами (зустріч, здійснення попереднього запису), зауважила на тому, що адміністратор має знати ціни на послуги, які надаються, загальні поняття про послуги майстрів салону.

Учні групи зацікавлено задавали питання, на які отримали вичерпні відповіді.

70  71  72  73

74  75  76  77 

78  79  80  81

Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 31 гостей на сайті