З 15 по 19 грудня 2014 року у ліцеї відбувся професійний тиждень з професії «Діловод»

Основною метою проведення професійного тижня є:

виховувати любов до професії; розвивати здібності обдарованих учнів та творчу їх активність; розширити знання учнів у різних ділянках професії діловод. Крім того професійний тиждень може стати тією спільною справою, що згуртує учнів, допоможе розкрити їх таланти, навчить діяти дружно й організовано в різних ситуаціях.

В рамках цього тижня були проведені такі заходи:

15 грудня 2014 року відбулася   цікава зустріч із заступником начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Чернівецького міського управління юстиції Євась Людмилою Дмитрівною на тему «Актуальність правильного оформлення та подання документів громадянами», яка була організована майстрами виробничого навчання Калинюк І.М, Пержан Д.І.

Метою цієї зустрічі є ознайомлення і пізнання ділових і особистих якостей діловода у галузі діловодства в державній організації.

Свою розповідь Людмила Дмитрівна розпочала із розкриття питань:

 1. Яким же повинен бути справжній діловод?
 2. Що входить у його обов’язки та функції?
 3. Які повинні бути його ділові й особисті якості?
 4. Кроки до кар’єрного росту.

Також зупинилася на питаннях:

 1. Реєстрація службових документів.
 2. Інструкція з діловодства.
 3. Опрацювання документів громадян діловодом.
 4. Робота з громадянами.
 5. Формування справ і передача їх в архів.
 6. Терміни зберігання документів.
 7. Відповідь на запити інших організацій.
 8. Специфіка роботи РАГСу.

16 грудня 2014 року відбувся конкурсом стіннівок. Учнями створено куточок цікавої інформації про професію, уривок листа, інформацію проте, що не говорять керівнику, стіннівка з удосконалення мовної практики та прикмети офісного працівника. Також були представлені підготовлені учнями буклети з усіх тем виробничого навчання.

17 грудня 2014 року був проведений конкурс «Prоfession-трейлер» під час якого учні стволи презентації та відеоролики присвячені професії «Діловод» за результатами якого були народжені переможці, а саме:

Дипломом І ступеня за підготовку презентації на тему: “Професія “Діловод” – Гайкова Богдана, Чічкан Карина.

Дипломом І ступеня за підготовку відеоролику на тему: “Твоя майбутня професія” Кобилянська Тамара, Заєць Інна.

Дипломом ІІ ступеня за підготовку презентації на тему: “Діловод - професія, яку ми обрали свідомо” – Козьмич Анна, Будяну Ірина.

Дипломом ІІІ ступеня за підготовку презентації на тему: “Моя професія - діловод” – Пантя Христина.

18 грудня 2014 року викладач спецдисциплін Проскурняк Наталія Михайлівна з предметів «Діловодство» та «Українське ділове мовлення та основи редагування службових документів» провела інтелектуально розважальну гру «Ерудований діловод» у групі №9 ІІ курсу, де проявили тверді знання і бійцівський характер.

Учні сформували дві команди: «Фахівці своє справи» (капітан команди – Кобилянська Тамара) та «Maximum» на чолі з капітаном Козьмич Анною.

На домашнє завдання команди отримали випереджувальне завдання придумати, назву, девіз та емблему для своєї команди. З домашнім завданням дві команди впоралися на відмінно.

Учасникам було запропоновано 10 конкурсів різного типу («Вибір зроби сам», «Зайве слово», «Добра пам’ять», «Темна конячка», «Вітання колезі» та ін.), які допомагали розвивати уяву, покращували здатність учнів працювати у команді.

Найцікавішим для учнів став конкурс капітанів «Соло на клавіатурі», де перемогу здобула Кобилянська Тамара.

Під час гри учні згадали вимоги щодо оформлення службових документів, розгадували кросворди, ребуси та загадки.

В результаті проведеної гри учні мали змогу закріпити на практиці уже вивчений матеріал.

Під час музичної паузи вокальна група «МІКС ТТ» виконала пісню на власні слова «Діловод – це професія складна».

Впродовж гри між командами велася запекла боротьба, і все ж у кінці гри перемогла команда «Maximum» .

Всі учасники гри та глядачі залишилися задоволеними цим заходом.

 19 грудня 2014 року майстер виробничого навчання Калинюк Ірина Михайлівна організувала зустріч на тему: «Екскурс в історію «Робота з документами», на яку були запрошені працівники ліцею, трудова діяльність який розпочалася з професії діловода або секретар-друкарки, а саме: Угренюк Наталія Анатоліївну, Андрейчук Ірину Сергіївну, Факас Інга Ігорівна, Пержан Діану Іванівну. Кожен із запрошених розповів свою історію прийняття на роботу, виконання безпосередніх обов’язків, курйозні ситуації тощо.

Мета зустрічі: обмін досвідом фахівців своєї справи; визначення формули успішного діловода; розвивати професійне мислення та творчий підхід до роботи; виховувати відповідальність за доручену роботу та любов до обраної професії.

               

        047051

   048  049   

                                          

Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 36 гостей на сайті