З 24 по 27 березня 2014 року у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг пройшов тиждень з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», в рамках якого було проведено ряд заходів.

 

24 березня 2014 рік

Відкриття тижня.

На другому поверсі ліцею учні груп № 3 та 10 організували виставку стіннівок, фотоколажів, висловлювань про професію, кросворди, цікаві факти про персональні комп’ютери, ICQ – етикет.

  img 0021 19  img 0023 

    

25 березня 2014 рік

Година спілкування «Творчі особистості Буковини»

Майстер виробничого навчання Добрянська Людмила Георгіївна організувала зустріч з Прудніковим Олександром Павловичем. Метою заходу було ознайомити учнів з сучасними мистецькими процесами на Буковині в образотворчому процесі, поєднати професію з мистецькими напрямками.

Олександр Павлович продемонстрував свої роботи, розповів учням де він отримав натхнення для виготовлення цих картин, звернув увагу на інструменти, за допомогою яких він створює ці шедеври. В його роботі налічується 8 картин біблійського напрямку. Для виготовлення однієї картини потрібно працювати цілий рік. В наступному році колекція поповниться дев’ятою і останньою картиною цього циклу. Учні з цікавість розглядали кожні деталі картин, задавали багато питань, на які отримували досить цікаві та змістовні відповіді. Виявилося, що деякі учні нашого ліцею вже тримали в руках інструменти для випалювання і робили перші штрихи ще в шкільному віці.

 img 0017 15  img 0024 

  img 0027  img 0028

 

26 березня 2014 рік

Інтелектуальна гра «Хмарочос знань»

26 березня 2014 року в ліцеї проведено інтелектуальну гру «Хмарочос знань», яку підготували майстри виробничого навчання Андрейчук Ірина Сергіївна, Добрянська Людмила Георгіївна та учні груп № 3, 10. Метою заходу було узагальнити та систематизувати знання учнів, прищепити любов до обраної професії, розвити логічне мислення, творчість, працьовитість, впевненість у власних силах, вчити швидко і правильно орієнтуватися у нестандартних ситуаціях, допомагати один одному. Команда складалася з п’яти учнів групи № 3, а розважали всіх присутніх своїми гуморесками учні групи № 10. Завдання були підготовлені з урахуванням знань та вмінь учнів. За допомогою мультимедійної дошки всі присутні в залі могли слідкувати за покроковим виконанням завдань. Учні довели, що вміють впоратись з будь-якими труднощами і вміють знаходити інформацію навіть там, де її важко знайти. Всі гравці впоралися зі своїми завданнями, відгадали зашифроване слово (шифр замка) і отримали скарби Хмарочосу знань.

   img 0037  img 0067 

 img 0042  img 0043  img 0052 

 img 0056  img 0058  img 0064 

27 березня 2014 рік

Екскурсія в УДППЗ «Укрпошта»

27 березня учні групи № 3 відвідали центр обробки пошти УДППЗ «Укрпошта». Екскурсію провела заступник начальника ЦОП Дугаєва Тетяна Олександрівна. Вона ознайомила учнів з особливостями роботи операторів ПК, з програмою, за допомогою якої вони сканують, обробляють та зберігають інформацію про листи, бандеролі та ін. Кожен учень зміг самостійно спробувати попрацювати з програмою. Деякі учні виявили бажання проходити передвипускну виробничу практику на цьому підприємстві, а також в подальшому залишитись працювати.

   img 0083  img 0084 

img 0086  img 0088  img 0089

 

28 березня 2014 рік

Виставка поліграфічної продукції

В кабінеті № 16 була організована виставка робіт учнів. Під час виробничого навчання, а також під час відвідування гуртка «Інтернет-кафе», учні групи № 3 виготовили поліграфічну продукцію: візитки, рекламні брошури про професію «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», рекламні буклети, а також і іншу поліграфічну продукцію на різну тематику.

  img 0093  img 0094

 

Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 40 гостей на сайті