З 11 по 14 березня у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг пройшов тиждень з професії "Діловод"

 Відкриття тижня з професії «Діловод» (11.03.14 р.)

Виховний захід «Шкідливі звички: причини і наслідки»

    Метою проведення заходу було виховання хороших звичок, які сприяють зміцненню здоров’я, розвитку правильних поглядів на життя і вмінь дотримуватися принципової позиції щодо власного здоров’я. 

     На виховному заході були присутні батьки учнів та гості з Чернівецького реабілітаційного центру, які доповнили і розширили знання учнів про шкідливість куріння, вживання алкоголю та наркотиків, їх вплив на здоров’я, з’ясували причини і наслідки шкідливих звичок, провели аналіз існуючих у молодіжному середовищі міфів про них. Цікавою зав΄язалася бесіда між учнями та гостями про підлітковий вік — вік становлення.

   Учні брали активну участь у підготовці та проведенні заходу, були зацікавлені ним, активно співпрацювали, висловлювали свої думки та ставлення до даної теми. Відкрили для себе багато нової та корисної інформації.

 dscn9306  dscn9311  dscn9314

 

Огляд стіннівок, буклетів, «крилатих» висловів (12.03.14 р.)

Протягом дня відбувся огляд стіннівок, «крилатих» висловів та буклетів, які підготували учні групи № 4, 11 та члени гуртка «Секретар» на теми «На допомогу юним діловодам» і «Моя професія - діловод».

Конкурс професійної майстерності з професії «Діловод» серед чотирьох учнів групи № 4 (13.03.14 р.)

Конкурс професійної майстерності з професії «Діловод», що відбувся 13 березня, став справжнім дебютом для дівчат групи № 4.

Метою проведення конкурсу було визначення якості професійної підготовки та розвитку творчої активності учнів, професійних навичок та вмінь, а також професійної компетентності учасників конкурсу.

Учасниці конкурсу продемонстрували свої цікаві презентації на тему: «Моя візитна картка», профорієнтаційні буклети навчального закладу, які вони підготували вдома.

А також, проявили глибокі вміння у теоретичних та практичних завданнях, та знання не тільки в діловодстві, в правилах друкування документів згідно Державних стандартів, але й довели, що діловод – це надзвичайно відповідальна професія, здобуваючи яку, дівчата розвинулись не тільки інтелектуально, але й духовно.

В конкурсах дівчата були просто чарівницями елегантності, краси, молодості та привабливості.

Між ними була справжня боротьба. Проте члени журі все ж таки прийшли до одного висновку, і визначили переможця, нею стала Гаврилюк Павліна, друге місце посіла Сташко Марина, а третє – Косован Ірина та Тюмок Олена. Всі учасниці були нагороджені дипломами.

На завершення конкурсу дівчата подарували членам журі – візитки, виготовлені власноруч, які стали приємною несподіванкою для членів журі.

Екскурсія до архіву міської ради (14.03.14 р.)

Для учнів групи № 4, 11 була проведена екскурсія до архівного відділу Чернівецької міської ради з метою ознайомлення із функціонуванням і роботою даної установи. Супроводжували учнів майстри виробничого навчання Загарія Світлана Василівна та Балан Альона Олександрівна.

Під час екскурсії учні ознайомились із вимогами складання номенклатур справ, зокрема, як правильно оформлювати їх,  як складати та оформлювати описи справ у діловодстві установи.

   

Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 22 гостей на сайті