В рамках проведення тижня з професії "Діловод", 13 березня 2014 року, у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг пройшов конкурс професійної майстерності  серед учнів групи № 4 

Конкурс професійної майстерності з професії «Діловод» став справжнім дебютом для дівчат групи № 4.

Метою проведення конкурсу було визначення якості професійної підготовки та розвитку творчої активності учнів, професійних навичок та вмінь, а також професійної компетентності учасників конкурсу.

Учасниці конкурсу продемонстрували свої  презентації на тему: «Моя візитна картка», профорієнтаційні буклети навчального закладу, які вони підготували вдома.

Учасниці конкурсу показали глибокі знання  теоретичного матеріалу та продемонстрували свої вміння у практичних завданнях. Виконання завданнь потребували знань не тільки з  діловодства,  правилах друкування документів згідно Державних стандартів, але й довели, що діловод – це надзвичайно відповідальна професія, здобуваючи яку, дівчата розвинулись не тільки інтелектуально, але й духовно.

В конкурсах дівчата були просто чарівницями елегантності, краси, молодості та привабливості.

Між учасниками відбулася справжня боротьба. Проте члени журі все ж таки прийшли до одного висновку, і визначили переможця, нею стала Гаврилюк Павліна, друге місце посіла Сташко Марина, а третє – Косован Ірина та Тюмок Олена. Всі учасниці були нагороджені дипломами.

На завершення конкурсу дівчата подарували членам журі – візитки, виготовлені власноруч, які стали приємною несподіванкою для членів журі.

                             

        

       

Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 25 гостей на сайті