З 03 по 07 березня 2014р. відбувся тиждень з професії «Помічник вихователя»

Відкриття тижня «Помічник вихователя»

(03.03.2014р.)

Протягом дня було оформлено виставку фотоколажів, які перепліталися з висловами видатних людей про виховання та вихователів.

    dscn9249

Також у цей день, викладачем спецдисциплін Безерко І.В., було проведено відкритий урок на тему: «Загартовування дітей. Роль помічника вихователя в організації занять з фізкультури». Метою уроку було формування теоретичних знань та практичний підхід до організації та проведення фізичних вправ з дітьми різних вікових категорій. Під час уроку учні групи демонстрували приклади фізичних вправ, спрямованих на розвиток фізичного здоров’я дітей дошкільного віку. Викладач доступно виклав тему, використовуючи міжпредметні зв’язки з медициною, які перепліталися з прикладами із власного життя.

  dscn8864 dscn8891 dscn8911

Виховний захід «Свято казки»

(04.03.2014р.)

Оскільки, казка - цінна спадщина кожного народу. У ній відображені найзаповітніші думки й сподівання, розум і мудрість, велич і духовна краса багатьох поколінь. Тому майстри виробничого навчання разом з учнями втілили задум в життя.

Розпочалось свято зі слів В. Сухомлинського: «Завдяки казці дитина пізнає світ не лише розумом, а й серцем».

Першою глядачам була представлена казка на сучасний лад «Колобок», у виконанні учнів групи №12, в якій висвітлені моральні якості героїв, їхня доброта та піклування один про одного. Декорації та атрибути до даної казки були виготовлені учнями на уроках виробничого навчання.

Під ліричну музику на екрані ожила казка «Попелюшка», яка залишила глядачам незабутні враження. При вдало підібраних костюмах, учні танцювали мазурку та вальс. Також виконувались ліричні та веселі пісні в супроводі кліпів із казки «Попелюшка», які демонструвались на мультимедійній дошці.

Інтерпретацію казки «Коза-Дереза» представили учні групи №2 яка також була перероблена на сучасний лад.

Не зважаючи на те, що учні навчаються лише на першому курсі, вони вміло відобразили свої артистичні здібності.

Глядачі подякували учням за гарне свято гучними оплесками.

  

Екскурсія у дитячий навчальний заклад № 44 м.Чернівці

(05.03.2014р.)

Учні групи №12, під керівництвом майстрів виробничого навчання Урсуляк О.М., Ткачук О.В. відвідали дошкільний навчальний заклад №44.

Завідуюча Донець Оксана Костянтинівна провела ознайомлювальну екскурсію по дошкільному закладу. Учні оглянули приміщення, ознайомилися з оформленням групових кімнат, ігрових зон. Під час прогулянки учні ліцею провели спостереження та рухливі ігри з дітьми молодшої та середньої групи.

 dsc 1836 dsc 1842 dsc 1847

Позаурочний захід «Свято 8 березня»

(07.03.2014р.)

Саме в цей день людство вшановує жінку, жінку-матір, жінку-світоч, жінку-трудівницю, жінку-берегиню життя на Землі. Свято весни, свято кохання розпочалося з привітань чарівних ведучих заходу до всіх дівчат, сестер, жінок, мам, бабусь та педагогів.

Директор ліцею Орися Василівна привітала всіх запрошених, учасників, побажала, щоб всі радісні моменти були як найдовше, і настрій завжди був як весняний день.

У ході свята учасники заходу: учениці групи №2, учні групи №11, 15, 17 під керівництвом Чоп'юк Т.М. та Білінської О.В. - майстрів виробничого навчання, дарували щирі побажання, емоційно декламували вірші, які не залишили нікого байдужими, співали пісні.

Батьки подякували адміністрації ліцею, педагогам, дітям за отримане емоційне задоволення та побажали всім міцного здоров'я, світлого та радісного жіночого щастя.

   

Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 26 гостей на сайті