ЗВІТ

щодо проведених заходів у рамках професійного тижня ООІтаПЗ

Добрянська Л.Г.- майстер в/н І категорії                 

Косован Т.К.- майстер в/н ІІ категорії

 ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ З ПРОФЕСІЇ

№з\п

Назва заходу

Дата

та час проведення

Учасники

Місце проведення

Відповідальний за проведення

1

Підготовка і проведення виставки стіннівок, листівок, буклетів, таблиць, про професію (історія розвитку, сучасні досягнення, гумористичне представлення професії, ребуси та кросворди і т.д.).

 

 

 

 

21-25.01.

 

 

Учні гр.10,13

ІІ поверх ліцею

 

 

Добрянська Л.Г

Косован Т.К

2

Відвідування підприємства «АНТ-ЛТД». Майстер-клас «Процес брошурування книги»

 

 

 

22.01.

Учні гр.13 підприємство АНТ-ЛТД

 

Косован Т.К

3

Екскурсія на підприємство ТОВ ЮКОН СОФТВАРЕ з метою ознайомлення з роботою творчих груп по розробці програмного забезпечення.

 

23.01.

Учні гр.10

ТОВ ЮКОН СОФТВАРЕ

Добрянська Л.Г.

4

Проведення дня фотографії: фотозйомка, обробка фотографії, друк фотографії та виготовлення календарів.

Методична розробка уроку в/н з теми: ”Складання книги. Створення великої публікації. Кольорова обробка публікації”

 

24.01.

Учні гр.13

Кабінет №13

Косован Т.К.

5

Виставка творчих робіт учнів (робота в Adobe Photoshop)

Оформлення звіту. Розміщення інформації про проведення професійного тижня ООІтаПЗ на сайті.

 

25.01.

Учні гр.10

Кабінет №9

Добрянська Л.Г.

 

Косован Т.К.

 

ПОНЕДІЛОК

Тиждень розпочався із огляду стіннівок, дотепних висловів з професійної діяльності та кросвордів та ребусів, що підготували учні груп №10 і 13

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення – це висококваліфікований робітник, який вміє не тільки працювати з офісними додатками (текстовим редактором, електронними таблицями, базами даних, графікою, презентаціями), а й є технічним фахівцем в області інформаційних технологій.

Сферою професійного використання випускників даної професії є сервісні центри з продажу та ремонту комп’ютерної, офісної та побутової техніки; інтернет-провайдери; фірми-розробники програмних продуктів; підприємства, установи та організації всіх видів економічної діяльності.

ВІВТОРОК

Екскурсія до друкарні «Ант ЛТД»

Для професійного зростання, ознайомлення з новітніми технологіями виготовлення поліграфічної продукції учні  групи № 13  разом з  майстром в/н Косован Т.К. 24 січня відвідали друкарню «Ант ЛТД»,  де учням  продемонстрували апаратні засоби для друку поліграфічної продукції та розповідали про можливості  та призначення пристроїв.

Інженер друкарні провів екскурсію на підприємстві, продемонстрував учням новітнє друкарське обладнання, показав, як правильно організувати робоче місце для зручної роботи верстатника. 

 СЕРЕДА

23 січня екскурсію-демонстрування організувала майстер в/н Добрянська Л.Г. для учнів групи № 10 на підприємство ТОВ ЮКОН СОФТВАРЕ з метою ознайомлення з роботою творчих груп по розробці програмного забезпечення.

Учнів ознайомили з процесом створення програмного забезпечення, а також продемонстрували роботу окремих груп програмістів, які працюють над створенням відповідних програм для їхньої розробки необхідно знання англійської мови (для прийому та уточнення замовлень розробки програмного забезпечення).

Екскурсія до підприємства розширила кругозір учнів та мотивувала їх для поглибленого вивчення програмування у ВНЗ. 

ЧЕТВЕР

Конкурс професійної майстерності операторів з обробки інформації та програмного забезпечення

24 січня майстер виробничого навчання Косован Т.К. з учнями групи №13 провела  позанавчальний захід «День фотографії». Педагогам та учням ліцею було запропоновано здійснити фотосесію та отримати в подарунок календар із власним фото .

Розробка відкритого уроку з  виробничого навчання

Майстром виробничого навчання Косован Т.К. в рамках тижня був розроблений відкритий  урок виробничого навчання на тему: «Складання книги. Створення великої публікації. Кольорова обробка публікації». В якому вказано, що учні практично повинні засвоїти навики роботи з текстом, видами тексту  та контурами у векторному графічному редакторі.

Майстер правильно організувала  практичні завдання,які мають важливе виховне та практичне значення (реалізують дидактичний принцип зв'язку теорії з практикою) і орієнтовані на вирішення наступних завдань:

- поглиблення, закріплення і конкретизацію знань, отриманих на лекціях і в процесі самостійної роботи;

- формування практичних умінь і навичок, необхідних в майбутній професійній діяльності;

- розвитку умінь спостерігати та пояснювати явища, що вивчаються;

- розвитку самостійності тощо.

П’ЯТНИЦЯ

Конкурс «Я знаю Фотошоп»

27 січня було проведено підсумки проведення тижня операторів з обробки інформації та програмного забезпечення. Оформлено звіт тижня на сайті та розміщено інформацію на сайті.

 

Пошук

Ми в соціальній мережі

Online

На даний момент 39 гостей на сайті