ЗВІТ

проведених заходів у рамках професійного тижня з професії «АГЕНТ З ПОСТАЧАННЯ»

 

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ

 

Тема заходу

Дата і час

проведення

Місце

проведення

Відповідальні

Відкриття тижня з професії «Агент з постачання». Оглядстіннівок  та висловлювань про професію.

понеділок

16.01.

інформаційний стенд

(ІІ поверх навчального корпусу)

 

 

Артьомова А.С.

 

Екскурсія до ТРЦ «DEPOt Center»

вівторок

17.01.

Кабінет № 15

 

Артьомова А.С.

Зустріч з представниками благодійної організації «Нова сімя»

середа

18.01.

ЧНУ ім.. Ю.Федьковича

 

Відбувся конкурс професійної майстерності з професії «Агент з постачання»  для підвищення престижу професії між учнями групи.

четвер

19.01.

Кабінет №15

Артьомова А.С.

Ліщук Е.В.

Підсумкове засідання, відзначення переможців

п’ятниця

20.01.

Кабінет №15

 

Артьомова А.С.

Ліщук Е.В.

 

ПОНЕДІЛОК

Тиждень професії – одна з наймасовіших форм позаурочної роботи, засіб активізації пізнавальної активності учнів. Дана теза повністю була доведена під час проведення тижня професії, кожний день якого був цікавий, плідний, корисний для учнів і для колег-педагогів.

Метою тижня було привернути увагу до такого важливого та проблемного питання, як престижність та соціальну значущість робітничих професій; розширити знання учнів про професію Агент з постачання; ознайомити учнів з історією виникнення професії; вміння відстоювати свої погляди та повагу до людей праці. Немає галузей господарства, промисловості, де б не працював Агент з постачання.

Перший день професійного тижня відкрився з виставки стіннівок присвячених професії,  де учні проявили свої креативні здібності та творчу фантазію,  а також були представлені зразки заповнених бланків, які учні використовують на уроках виробничого навчання. Цікаві плакати про рекламу виставили учні гуртка «Реклама – рушій прогресу».

ВІВТОРОК

У вівторок, 17 січня учні групи разом з майстрами виробничого навчання Артьомовою А.С. та Загарією С.В. здійснили екскурсію в ТРЦ «DEPOt CENTR».   Екскурсію проводив   старший   менеджер центру.  

Він розповів, що робота агента з постачання - важлива для виробника, оскільки через нього товар продається в торговельну точку і потім кінцевому споживачеві,  оскільки правильно побудована робота  агентів  дозволяє якісно управляти товаропотоком, боротися з конкурентами, збільшувати обсяг продажів. Також чітко знати асортимент, з яким працює торговельна точка, товари, які мають найбільший попит серед покупців, вміти правильно розрахувати потрібну кількість товару, яку потрібно поставити в торгову точку. Учням та майстрам екскурсія сподобалася.

СЕРЕДА

18 січня 2017 року в групі №7 була проведена година спілкування на тему «Цінність і неповторність людського життя». Метою заходу було виховання в учнів  усвідомленого ставлення до власного здоров’я як однієї з найвищих людських цінностей. Майстер виробничого навчання Загарія С.В. підготувала багато цікавих завдань про здоров’я , які наразі є досить актуальними (кросвордів, тестів, вправ «Мозковий штурм»). Учні підготували презентації про вплив шкідливих звичок на організм людини, а також багато українських прислів’їв та приказок про здоров’я.

Гостем заходу був представник благодійної організації «Нова сім’я» Михайло Горук , який формував в учнів уявлення про репродуктивне здоров’я, планування сім’ї, розповів про своєчасне прийняття рішення щодо запобігання шкідливим звичкам: токсикоманії, наркоманії, алкоголізму тютюнокурiнню, раннім статевим стосункам, стимулював до самостійного й усвідомленого вибору життєвої позиції.

Ця зустріч була не випадковою, адже дала можливість поміркувати, зробити для себе висновки, тому що збереження  особистого здоров'я - громадянський обов'язок кожної молодої людини

ЧЕТВЕР

В рамках професійного тижня з професії «Агент з постачання» в кабінеті №15 пройшов конкурс професійної майстерності з професії «Агент з постачання». Конкурс підготувала викладач спецдисциплін Ліщук – Стрипко Е.В. з метою розвинути пізнавальний інтерес до професії, логічне та абстрактне мислення, уяву та пам'ять, вдосконалити командну роботу серед учнів, виховувати почуття дружби та взаєморозуміння, тактовності, грамотності та вміння висловлювати власну думку. Проведений конкурс професійної майстерності на базі групи № 7, яка була розподілена на 4 команди – «Блискавка», «Лідери», «Вогники» та  «Мрія».         Конкурс складався з 5 турів (“Бухгалтерська грамотність”, “Юні товарознавці”, “Найкмітливіший”, “Споживач завжди правий?”, “Битва титанів”), в яких учні проявили кмітливість, винахідливість, акторські можливості та професійну обізнаність. Команда «Блискавка» здобула перемогу у запеклій боротьбі з командою «Лідери», різниця між командами становила всього  один бал.   Учні впоралися з усіма поставленими перед ними завданнями, тому ми їм бажаємо не зупинятися на досягнутому та постійно професійно зростати. Вітаємо усіх учасників конкурсу професійної майстерності, особливо переможців та бажаємо їм, щоби перемоги в таких навчальних конкурсах були початком їх успіхів у дорослому професійному житті.

П’ЯТНИЦЯ

А закінчився тиждень 20 січня нагородженням команд, які одержали призові місця в конкурсі професійної майстерності. Тиждень професії – одна з наймасовіших форм позаурочної роботи, засіб активізації пізнавальної активності учнів. Дана теза повністю була доведена під час проведення тижня професії, кожний день якого був цікавий, плідний, корисний для учнів і для колег-педагогів.

Пошук

Ми в соціальній мережі

Online

На даний момент 50 гостей на сайті