ЗВІТ

ПРЕДМЕТНО-МЕТОДИЧНОГО ТИЖНЯ ІСТОРІЇ

Чиж С. М., викладач,

 спеціаліст II категорії

ПЛАН

День

тижня

Назва заходу

Відповідальні

Місце

проведення

Учасники

ПОНЕДІЛОК

29.10.

 Відкриття предметно-методичного тижня (розповсюдження    інформаційних буклетів)

 Чиж С. М.

фойє ліцею

гуртківці

ВІВТОРОК

30.10.

 1.Виховний захід

 « Вікопомне Буковинське віче»

 

 2.Похід до музею народної архітектури та побуту, відвідування виставки «Несемо в серці Україну»

 

Чиж С. М.

 

 

Чиж С. М.

актова зала

доктор історичних наук, професор кафедри культурології, релігієзнавства та теології філософсько-теологічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича Возний І.П.

СЕРЕДА

31.10.

 1.«Подорож у минуле» 5 хвилин історії у кросвордах.

 2.Методична розробка відкритого уроку «Війна та українські політичні сили».

Чиж С. М.

 

 

 

кабінет №6

 

учні ліцею

ЧЕТВЕР

01.11.

 Перегляд документального фільму « Таємний щоденник Петлюри»

Чиж С. М.

кабінет №6

учні III курсів

ПЯТНИЦЯ

02.11.

 1.Підбиття підсумків проведення предметно-методичного тижня (стіннівки, плакати, кросворди, твори-есе)

 2.Розміщення інформації на сайті ліцею

Чиж С. М.

кабінет №6

викладач історії Чиж С.М., гуртківці 

ПОНЕДІЛОК 29.10. 

Історія – наука про минуле. Хто не знає минулого не гідний свого майбутнього. Тиждень історії - одна з наймасовіших форм позаурочної роботи, засіб активізації пізнавальної активності учнів. Дана теза повністю була доведена під час проведення тижня історії, кожний день якого був цікавий, плідний, корисний для учнів і для колег-педагогів.

Метою тижня було ознайомити учнів з важливою подією історії рідного краю, її рішенням та видатними учасниками. Підвести їх до обєктивного висновку про значення Буковинського віча у процесі українського державотворення.

Перший день предметного тижня розпочався з розповсюдження учнями-гуртківцями інформаційних буклетів  «Наші земляки - борці за утвердження в краї української державності від 1918 р. до сьогодення», де учні проявили свої креативні здібності та творчу фантазію.

ВІВТОРОК 30.10.

У вівторок, 30 жовтня учні групи № 4 та 11 разом з майстрами виробничого навчання  Рогозевич Г.М. та  Артьомовою А.С. прийняли участь в позанавчальному заході присвяченому 100 –річчя Буковинського віча. На заході був присутній доктор історичних наук, професор кафедри культурології, теології та релігієзнавства Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича І.П. Возний.

Він повідомив, що подія знаменна тим, що вперше буковинці проголосили ухвалу: «Віче бажає прилучення австрійської участі української землі до України». Метою заходу було виховувати в учнів почуття патріотизму, усвідомлення єдності українських земель, повагу до видатних буковинців-учасників державотворчих процесів. 

Цього ж дня учні групи №3 разом з майстром в/н Андрейчук І.С. та викладачем історії Чиж С.М. відвідали музей народної архітектури та побуту,  де їхній увазі представлена виставка виробів народних умільців «Несемо в серці Україну».

СЕРЕДА 31.10. 

На кожному уроці історії  викладач Чиж С.М. проводила 5 хвилин історії у кросвордах під рубрикою «Подорож у минуле». Учні ліцею взяли активну участь у відгадуванні кросвордів на різноманітні теми з історії України  та у написанні есе на тему «Моя Буковина крізь призму століття».

ЧЕТВЕР 01.11.

         Учні групи №14 у супроводі викладача історії Чиж С.М. та майстра виробничого навчання Чоп’юк Т. М. відвідали презентацію бібліографічного покажчика «Буковинському вічу – 100 років» у Чернівецькій обласній науковій бібліотеці ім. М. Івасюка. Учні мали змогу переглянути відеофрагмент з фільму «Бранці Центральної Європи».

П’ЯТНИЦЯ 02.11.2018

            Закінчився тиждень підбиттям підсумків та відзначенням кращих учнів за активну участь, а саме: Гета Олена учениця III-го курсу за розгадування кросвордів, Андрійчук Галина учениця II – го курсу за краще написання твору-есе.

Проведені заходи були спрямовані на формування в учнівської молоді почуття патріотизму та свідомої громадянської позиції до історичних подій, які мали доленосний вплив на розвиток історії в цілому.

 

Пошук

Ми в соціальній мережі

Online

На даний момент 44 гостей на сайті