Чернівецький професійний ліцей сфери послуг  - активний учасник вернісажу  учнівських бізнес-ідей «Стартап юніор - 2»

На виконання наказу Департаменту  освіти і науки «Про проведення вернісажу  учнівських  бізнес-ідей «Стартап юніор - 2» творчі групи учнів ліцею разом зі своїми наставниками у грудні 2017 року  взяли участь у заочному  етапі Вернісажу учнівських  бізнес-ідей .  На розгляд журі представлено проекти двох бізне-ідей: Агенція «Bonna», який  розробляла творча група учнів групи № 5 під керівництвом  наставників Урсуляк О.М., Рогозевич Г.М., Мироник Ю.І.  та Агенство «Home Care»,  презентоване творчою колективом  учнів групи № 2 та майстрів виробничого навчання Чоп’юк Т.М., Білінської О.В., Горченко В.В.

З ініціативи ІППО ЧО 12.01.2018 р. на базі Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» відбувся фінальний етап регіонального  вернісажу учнівських бізнес-ідей «Стартап юніор – 2». Буковинська молодь презентувала свої бізнес ідеї, розповідала  про стратегії їх реалізації та промоції.

  В цьому році у фіналі змагалось 12 команд учнів та студентів  закладів освіти Чернівецької області, серед яких  була команда учнів ліцею  з проектом бізнес-ідеї Агенція «Bonna».  За підсумками представлення розроблених бізнес-ідей членами журі визначено команди-переможці у певних номінаціях та нагороджено дипломами та цінними подарунками.

  Команда Чернівецького професійного ліцею сфери послугу складі учнів групи № 5 Петреску М., Коркоти Н., Супруненко І. нагороджена Дипломом як  переможець  Вернісажу  учнівських  бізнес-ідей «Стартап юніор - 2» у номінації «Оригінальний підхід», керівники команди отримали Подяки  від організаторів за розбудову економічної освіти в Україні та підготовку команди до участі.

 11  12

13  14

Пошук

Ми в соціальній мережі

Online

На даний момент 29 гостей на сайті