11 січня 2018 року у Чернівецькому професійному ліцеї відбулося планове засідання  методичної комісії класних керівників, вихователів гуртожитку

 З порядком денним засідання методичної комісії ознайомила всіх присутніх голова методичної комісії – Проскурняк Наталія Михайлівна.

Засідання відбулося у діловій, творчій атмосфері. У ході засідання члени МК мали можливість обговорити актуальні питання та проблеми сьогодення. Дідушко Олександра Іванівна підготувала методичні рекомендації, оформленні у вигляді буклету, до виховної справи на тему: «Комп’ютерна та Інтернет-залежність», які згодом класні керівники використають у своїй роботі.

У рамках військово-патріотичного виховання молоді,  відповідно до Наказу по ліцею, протягом року проходять уроки мужності. Так, на розгляд засідання МК були подані уроки мужності на теми: «Герої для нас як приклад» (класний керівник групи №10 Павлюк Алла Богданівна), «Україно! Ти моя молитво!» (класний керівник групи №3 Руснак Тетяна Ананіївна), «У кого немає в душі минулого, у того не може бути майбутнього» (класний керівник групи №11 Чиж Сніжана Миколаївна). Кожен класний керівник підійшов творчо та оригінально до вибору формату проведення із застосуванням інтерактивних технологій.

Ні для кого не є секретом, що професія педагога є найбільш стресовою, а зима - найбільш стресовий період для орагнізму. Тому, практичний психолог Харівська Світлана Василівна, виступила з корисними порадами для педагогів «Як побороти стрес і дипресію?», використовуючи мультимедійну презентацію та відеоролик. Педагоги з радістю скористаються доцільними порадами, щоб розслабитися і зняти стрес та з новими силами і гарним настроєм розпочати свою  роботу з своїми підопічними у 2018 році.

Насамкінець, голова МК Проскурняк Наталія Михайлівна, подякувала всім за плідну роботу та побажала: здоров'я, радості, благополуччя, гідної заробітної плати, хороших учнів, добра, теплоти і удачі!

3  4  5  6

7  8  9  10

 

Пошук

Ми в соціальній мережі

Online

На даний момент 27 гостей на сайті