Місячник дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!»

Незважаючи на карантин, спричинений коронавірусною інфекцією COVID-19, та дистанційне, а зараз змішане навчання, заходи з безпеки життєдіяльності в нашому ліцеї не припиняються. Зокрема з 31.08.2020 по 02.10.2020 року в закладі проводились профілактичні заходи в рамках місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!».

За статистичними даними щороку спостерігається значне зростання ДТП за участю дітей. Зважаючи на це, зусилля педагогів в перші дні навчального року були спрямовані на повторення зі здобувачами освіти правил безпечної поведінки на вулицях. В онлайн-режимі відбулися різні тематичні заходи відповідно до розробленого плану. Їх метою було привернути увагу здобувачів освіти до проблеми дорожньо-транспортного травматизму, пригадати безпечний шлях до ліцею, важливість використання світловідбивачів, вкотре нагадати, що всі ми є учасниками дорожнього руху і повинні наполегливо вивчати та суворо дотримуватись Правил дорожнього руху.Керівниками груп були проведені виховні години та бесіди з батьками про безпечну поведінку наших вихованців на дорогах.

Ми переконані, що лише цілеспрямована виховна робота з профілактики дорожньо-транспортного травматизму допоможе вирішити таку гостру проблему сьогодення як травмування дітей на автошляхах, яке щороку зростає. Місячник закінчився, але робота продовжується, адже безпека життєдіяльності є однією з головних умов існування людини.

У плані заходів також було передбачено виставки малюнків здобувачів освіти. Ось як це бачать наші вихованці.

306

Пошук

Ми в соціальній мережі

Online

На даний момент 22 гостей на сайті