У Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг вшановано День партизанської слави та пам’ять жертв фашизму

Щороку Чернівецький професійний ліцей сфери послуг вшановує День партизанської слави, щоб висловити всенародну повагу до всіх захисників Батьківщини, які борються за свободу і мир свого народу, не шкодуючи власного життя та не знаючи страху.

Цьогоріч викладачем історії Чиж С.М. спільно з членами історичного гуртка «Без минулого немає майбутнього» оформлено інформ-дайджест «Земний уклін, вам партизани!». Бібліотекарем ліцею Бікбаєвою Л.П. підготувала бібліотечний урок «Підпільно-партизанська боротьба на Україні (1941-1944)». У всіх навчальних групах проведено виховну справу на тему: «Партизани – герої!» та організовано кінолекторій «Дума про Ковпака».

22 вересня викладач історії та класний керівник групи №13 Чиж Сніжана Миколаївна провела дистанційний Урок Мужності на тему: «Мужність партизанська». У ході уроку здобувачі освіти дізналися про героїчні подвиги партизанів, учасників Другої світової війни, про те, що перші загони партизанів з’явились в Україні восени 1941 року під Черніговом та Сумами під керівництвом Миколи Попудренка та Сидора Ковпака; гортали фотоальбом «Герої підпільники», а Дометращук Дарина, зд.осв. групи №10 декламувала вірш «Чекання», який не міг не зачепити глибокі струни кожного сердечка.

Учнівський, педагогічний та батьківський колективи ліцею сьогодні мріють про мир на Україні, відновлення територіальної цілісності і розбудову сильної європейської держави. Сьогодні ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто нехтуючи смерть, зупинили фашистську навалу ціною власного життя.

 278  279  280

 281  282

283  284

 

Пошук

Ми в соціальній мережі

Online

На даний момент 24 гостей на сайті