В ліцеї пройшов Всесвітній день охорони праці на тему: «Зупинимо пандемію: безпеки і здоров’я на роботі можуть врятувати життя»

 Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року він присвячений боротьбі з пандемією смертельно небезпечної недуги коронавірусної хвороби COVID-19, яка сьогодні вже панує у всьому світі.

Зважаючи на незвичні умови проходження всесвітнього дня охорони праці цього річ в умовах карантину, на виконання наказу ліцею від 23.04.2020 № 70 «Про проведення «Єдиного дня охорони праці», в закладі проведено ряд заходів, спрямованих на широку інформаційну кампанію та реальні дії для захисту та збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу.

Працівники Ліцею мають можливість користуватися системою надання актуальної та достовірної інформації про перебіг ситуації з COVID-19, з посиланням на інформацію, оприлюднену національними чи місцевими органами охорони здоров’я через додаток у вайбері Коронавірус_інфо.

З метою належного функціонування та забезпечення безперебійної діяльності закладу педагогічні працівники дистанційно здійснюють навчання, виховну діяльність, інтегруючи питання безпеки та здоров’я всіх учасників освітнього процесу; технічний персонал виконує роботу меншою чисельністю.

Педагогічні працівники, керівники підрозділів здійснюють щотижневий моніторинг захворювання на COVID-19 здобувачів освіти та працівників.

У рамках Єдиного дня охорони праці в ліцеї проведено конкурси серед здобувачів освіти на кращі малюнки, вірші та твори-мініатюри, присвячені темі запобігання та поширення коронавірусу. Свої творчі роботи учні надсилали до ліцею з усіх куточків нашого краю: Кобелюк         Д.,Костащук А., Мельничук А., Сегедин М. Царик І. (гр. 15), Гецеу М., Дометращук Д., Безрукий Б., Яворський О. (гр. 10), Гринько К., Костюк Г., Равлик К. (гр. 4), Труфен І., Морараш С., Гостюк М. (гр. 8), Ілаш М., Колтаков І., Княгницький П. (гр.13), Ткач А., Ніка І. (гр. 5), Тимків О., Лазар Д. (гр. 12), Мельничук О. (гр. 3), Жукотинська В. (гр. 7), Варварич А., Букатка Я. (гр. 9), Безерко І.В., викладач.

Оргкомітет розглянув всі роботи та відзначив авторів найкращих літературних творів: Гринько Катерину, гр.4, Яворського Олександра, гр.10 та малюнків: Дометращук Даніелу, Гецеу Марію, гр. 10, Кобелюка Дениса, гр. 15, Труфен Ірину, гр. 8.

Також Ліцей допомагає працівникам та здобувачам освіти долати нові психосоціальні ризики, засвоювати нові форми організації навчання та праці, а також заохочує вести здоровий спосіб життя через матеріали психологічної служби, розміщені на сайті закладу.

Через успішне впровадження заходів щодо посилення реагування на COVID-19 i покращення готовності до них ми досягнемо позивних змін.

179

180

182

181Пошук

Ми в соціальній мережі

Online

На даний момент 17 гостей на сайті