В ЧПЛСП триває методичний місячник (четвертий тиждень)

 

Згідно плану заходів з 24.02 по 28.02.2020 року в ліцеї проходив тиждень методкомісії майстрів та викладачів спецдисциплін з підготовки операторів з обробки інформації та програмного забезпечення, електромеханіків з ремонту та обслуговування ЛОМ.

24 лютого на засіданні Школи педагогічної майстерності з доповідями виступили майстри виробничого навчання: Андрейчук І.С. «Використання ІТ на уроках виробничого навчання як засіб підвищення навчальних досягнень здобувачів освіти», Добрянська Л.Г. «Формування в здобувачів освіти закладу професійної освіти національної самосвідомості як важливого чинника патріотизму».

У вівторок викладачем спецдисциплін з підготовки «Електромеханіків з ремонту та обслуговування ЛОМ» Пінюком С.А. проведений відкритий урок «Накопичувачі інформації: компакт-диски, жорсткий диск, флеш пам’ять» в групі №15, на якому викладач безпосередньо демонстрував взаємозв’язок теми уроку з майбутньою професією. На уроці використані ІКТ, інтерактивні вправи і методи, різні форми роботи.

25 лютого оформлено виставку-демонстрацію «Зернини педагогічного досвіду», де викладачі професійно-теоретичної підготовки та майстри виробничого навчання представили свої найкращі методичні напрацювання, творчі роботи здобувачів освіти.

26 лютого майстер виробничого навчання Добрянська Л.Г. із здобувачами освіти групи №10 провела виховну годину (тренінг) на тему «Я – господар свого життя». Метою тренінгу було навчити здобувачів освіти проектувати свій життєвий шлях, планувати конкретні можливості для успішної самореалізації, а також формуванню позитивної життєвої позиції.

На завершення методичного тижня інженер електронної техніки Вудвуд В.В. провів майстер-клас «Створення казкового фотоколажу засобами програми Photoshop» для здобувачів освіти І – ІІ курсів з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Кожен здобувач освіти мав змогу здобути практичні навики створення фотоколажу з декількох елементів різних зображень, навчитись виконувати основні технічні прийоми і способи роботи в програмі Photoshop.

118  119  120  121

122  123  124

125  126  127

128  129  131

132  133

Пошук

Ми в соціальній мережі

Online

На даний момент 27 гостей на сайті