Обдарована молодь Чернівецького професійного ліцею сфери послуг бере участь у мистецькому конкурсі

Щороку з метою було виявлення обдарованих учнів у різних видах мистецтва та сприяння подальшому розвитку їх обдарувань, залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті та формування творчої еліти Буковини, Чернівецький професійний ліцей сфери послуг бере участь у 2–у етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси».

Цього року, 21 – 22 лютого 2020 року, у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» учні нашого ліцею мали змогу показати свої таланти у двох номінаціях: «Художнє виконавство» (серед фольклорних та етнографічних колективів) та  «Театральне мистецтво».

Учнівська молодь несе велику відповідальність перед своїми предками за збереження українського фольклору: звичаїв, традицій та обрядів, продовжуючи їх вивчення, збереження, прославляючи зв’язок різних поколінь як основи нашого українського роду.

21 лютого у номінації «Художнє виконавство» вокальний ансамбль «Розмай» (керівник: Ірина Стратичук) представив віночок пісень до сімейно-родинного обряду «Хрестини» та нагороджений Дипломом переможця.

22 лютого у номінації «Театральне мистецтво» театральною студією ліцею (керівник: Людмила Маньковська) представлено мініатюру «У куми на подвір’ї». Театральну студію ліцею нагороджено Дипломом переможця.

Фаховим журі відзначено високий рівень виконавської майстерності, динамічність мізансцен, музичне та шумове оформлення, специфічні особливості активного перевтілення, сценічну культуру та естетичний зовнішній вигляд учасників театральної студії, а також виступ вокального ансамблю «Розмай», зокрема чистоту інтонування, майстерне володіння навичками вокального мистецтва, культуру виконавської майстерності.

114  117

116  115

Пошук

Ми в соціальній мережі

Online

На даний момент 17 гостей на сайті