20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні

Під час Революції Гідності чимало людей віддали життя за ідеали демократії, свободи та європейського вибору України. Вони гинули від куль, побиття або відійшли у вічність пізніше – від отриманих на Майдані поранень. Народ назвав їх Героями Небесної Сотні. Їхніми іменами названо вулиці, сквери, парки, заклади освіти.

З нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг протягом тижня проведена низка заходів, присвячена ушануванню та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

До уваги та інформування здобувачів освіти на другому поверсі навчального закладу оформлено інформаційний стенд, присвячений вшануванню подвигу учасників Революції Гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

18 лютого у всіх навчальних групах проведено виховні справи на тему «Тільки память не вмирає».

19 лютого проведено загальноліцейний флешмоб - тиха акція «Ангели памяті». Даний захід передбачав попереднє виготовлення здобувачами освіти паперових янголів, якими було прикрашено «Дерево памяті» та утворення на плацу янгола.

Також цього дня здобувачі освіти у супроводі вихователя гуртожитку Моляр Ж.О. відвідали міську бібліотеку № 21, де відбувся вечір-реквієм. В рамках даного заходу учні мали нагоду познайомитись з буковинським поетом М. Лисичем, який презентував нову книгу «На барикадах гідності».

20 лютого навчальні групи відвідали  на Центрільній площі міста фотовиставку «Революція Гідності в Києві та Чернівцях» та поклали квіти і лампадки до Стіни Пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні та АТО.

О 18:30 20 лютого 2020 року здобувачі освіти у супроводі вихователя гуртожитку Моляр Ж.О. відвідали  концерт-реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні.

80  81  82

          83          84  85

86  87   91

89  90  88

92  93  94

95  96  97

98            99        100

Пошук

Ми в соціальній мережі

Online

На даний момент 24 гостей на сайті