В ЧПЛСП триває методичний місячник

(третій тиждень)

 

Згідно плану заходів з 17.02 по 21.02.2020 року в ліцеї проходив тиждень методкомісії майстрів та викладачів спецдисциплін з підготовки секретарів керівника, діловодів, адміністраторів, офісних службовців.

17 лютого на засіданні Школи педагогічної майстерності з доповідями виступили майстри виробничого навчання: Рогозевич Г.М. «Інноваційні технології навчання при підготовці кваліфікованих робітників в системі професійно-технічної освіти», Калинюк І.М. «Сімейне виховання як важлива умова формування особистості підлітка», Грінчуску Г.В. « Запровадження гуманістичних технологій виховання у закладі професійної освіти.

У вівторок викладачем спецдисциплін з підготовки «Агентів з постачання»  Ковтюх Я.Д. проведений відкритий урок «Облік господарських процесів» в групі №7, який безпосередньо демонстрував взаємозв’язок теми уроку з майбутньою професією. Урок містив використання ІКТ, інтерактивних вправ і методів («Мозковий штурм», «Знайди помилку в документі», «Квадрат вражень», конкурс «Своя гра»), різних форм роботи (індивідуальну, колективно-групову).

На виховання патріотичних почуттів в учнівської молоді, яка має знати та пам’ятати про долі сотень тисяч відомих та безіменних приборкувачів оскаженілого «мирного атому» та його жертв, був спрямований позанавчальний захід «Поріс чорнобилем Чорнобиль, бідою нашою поріс», який у середу  провела майстер виробничого навчання Артьомова А.С з учнями групи №7. У своєму виступі здобувачі освіти висловлювали  низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою, дякували за  подвиг, який  не згасне у віках і збережеться в серцях народу.

20 лютого оформлено виставку-демонстрацію «Зернини педагогічного досвіду», де викладачі  спецдисциплін та майстри виробничого навчання представили найкращі методичні напрацювання, творчі роботи здобувачів освіти..

На завершення методичного тижня викладачка спецдисциплін Проскурняк Н.М. та майстри виробничого навчання Рогозевич Г.М., Грінческу Г.В., Зебачінська Л.А. провели майстер-клас «Робота з офісною оргтехнікою (виготовлення органайзера для секретаря») для здобувачів освіти ІІ-ІІІ курсів з професій «Секретар керівника», «Адміністратор». Кожен  учасник майстер-класу мав змогу здобути практичні навики, розвинути  свою професійну компетентність, виготовити  органайзер.

103  104  107  108

105  106  113

109  110  111  112

Пошук

Ми в соціальній мережі

Online

На даний момент 28 гостей на сайті