З 27 по 31 січня в Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг проходив професійний тиждень операторів з обробки інформації та програмного забезпечення

У ході тижня здобувачами освіти груп № 10, 13, 3 (майстри в/н Андрейчук І.С., Добрянська Л.Г., Косован Т.К.) підготовлено і проведено виставки стіннівок, буклетів, плакатів тощо з цікавою інформацією про професію (історія розвитку, сучасні досягнення, гумористичне представлення професії, ребуси та кросворди).

На засіданні методичної комісії майстрів в/н та викладачів спецдисциплін з підготовки операторів з обробки інформації та програмного забезпечення, електромеханіків з ремонту та обслуговування ЛОМ 28 січня виступили з методичними розробками відкритих уроків виробничого навчання майстри І категорії:

- Добрянська Л.Г., на тему: «Завантаження Текстового Редактора. Введення, редагування та форматування текстової інформації. Параметри сторінки. Шаблони та стилі документів»;

- Косован Т.К., на тему: «Створення, завантаження, збереження файлів-документів. Введення, редагування та форматування інформації»;

- Андрейчук І.С., на тему: «Створення Gif- анімації засобами Photoshop».

У середу, 29 січня відбулася виставка фото колажів, виготовлених здобувачами освіти по підсумках вивчення теми: «Основи комп’ютерної графіки та Web - дизайну».

30 січня здобувачі освіти І курсу відвідали МУЗЕЙ РОБОТОТЕХНІКИ з метою ознайомлення із застосуванням програмного забезпечення.

Співробітники музею Грищенко О.С., Кондрюк Д.В., Токарюк В.П. ознайомили здобувачів освіти з історією розвитку радіо та телеапаратури, премудростями роботи з конструктором ЛЕГО, дали можливість зібрати власний автомобіль та запрограмувати його, запустити і покерувати одним з автомобілів.

Юнаки зуміли побачити, як виглядали і яку будову мали перші приймачі, ознайомилися з роботою радіостанції, з будовою та застосуванням радіоламп, побачили підводне місто майбутнього тощо. Це змусило їх зрозуміти, наскільки важливо мати знання з обраної професії. Здобувачі освіти дізналися багато цікавого про технологічні прийоми, уміння та навички у проектуванні, виготовлення та запуски трасових моделей автомобілів. 

36  37  38

39  40  41

42  43  44

Пошук

Ми в соціальній мережі

Online

На даний момент 24 гостей на сайті