У Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг проведені заходи щодо відзначення Дня захисника України, Дня створення Української Повстанської Армії, Дня Українського козацтва

 

Відповідно до плану роботи ліцею та з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій учнівської молоді, у ліцеї здобувачі освіти групи №1 у супроводі керівника Зеленько С.І. покладали квіти до пам’ятника Героям Буковинського куреня на розі вул.Руської–Сагайдачного; здобувачі освіти групи №15 у супроводі керівника Чосик Н.І. вшанували пам’ять біля стели загиблим у зоні проведення АТО, ООС на Центральній площі міста.

Викладачем історії Чиж С.М. створено тематичну інформаційну експозицію «Сила нескорених, проведено Урок мужності «Мужність партизанська». Керівником фізичного виховання Гуцуляком О.В. проведено військово-спортивний захід «Козацька наснага».

У рамках відзначення 75-ої річниці вигнання нацистів з України керівниками навчальних груп буде проведено виховну справу «Жива пам’ять війни».

678  680  682

679  681  684  685

683  

Пошук

Ми в соціальній мережі

Online

На даний момент 23 гостей на сайті