День Безпечного Інтернету у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг

Сьогодні, 5 лютого, учнівська молодь ліцею,  педагоги, працівники ювенальної превенції Чернівецького відділу ГУНП в Чернівецькій області приєдналася до онлайн-уроку з нагоди Дня Безпечного Інтернету, який відзначається у 2019 році під гаслом «Разом для найкращого Інтернету!».

Учасники заходу мали змогу прослухати доповіді експертів за темами: «Кібер-атаки та інтернет-шахрайство», «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей», а також ознайомитися з іншими актуальними питаннями та пройти онлайн-тестування.

Відзначаючи День Безпечного Інтернету, учні та педагоги мали нагоду поспілкуватися з Маликом Іваном, працівником ювенальної превенції Чернівецького відділу ГУНП в Чернівецькій області, який детально та змістовно розповів про контент, що шкодить, суїцидальні й екстремістські групи в соцмережах, ігри на гроші, трудову та сексуальну експлуатацію, кібербулінг, грумінг, секстинг. Надзвичайно цінними були надані рекомендації педагогам ліцею та інформація згідно Пам’ятки «Діти та підлітки в онлайні» (поради для батьків та вчителів).

Для учнів участь в онлайн-уроці стала унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі, адже вони більше дізналися про те, як необхідно ділитися важливою інформацією, досліджувати Інтернет безпечно, а також скористалися позитивним досвідом експертів.

47  48  49

50  51  52

Пошук

Ми в соціальній мережі

Online

На даний момент 6 гостей на сайті