Учні Чернівецького професійного ліцею сфери послуг завершили участь у міжнародному проекті

 

13 грудня 2018 року у Буковинському медіа-центрі «Belle Veu» відбулася підсумкова прес-конференція проекту «Сприяння міжособистісному спілкуванню у соціальній, культурній та освітній сферах серед дітей та молоді, позбавлених батьківської опіки та піклування з Республіки Молдова та Чернівецької області (Україна)», співфінансований Європейським Союзом.

Учні нашого ліцею з числа соціально незахищених категорій, учасники проекту Кошура Анна, Колтаков Ігор, Літінська Анна, Аперчой Алла, Урсул Денис, Долга Іванна, Дрислюк Надія, Цуркан Андрій, разом з директором ліцею Цимбал О.В. взяли участь у заході.

Проект сприяв встановленню тісних взаємовідносин між партнерськими асоціаціями: громадською організацією «Центр соціальних послуг для дітей та сім’ї», «Амічі дей Бамбіні, Молодова» та Громадською організацією «Клуб української молоді», а також серед молоді обох регіонів,  працював з листопада 2017 року по даний час.

За час його роботи проведено тренінги та семінари не тільки для спеціалістів-професіоналів, а також організовані різноманітні форми роботи з молоддю для розвитку навичок з особистісного розвитку (спілкування, самопрезентації, розвиток упевненості в собі, навиків командної роботи), практичний семінар у сфері соціальної фотографії «PHOTO VOICE», транскордонний обмін досвідом між молоддю з Республіки Молдова та Чернівецької області, форум «Спільна історія – спільні культурні цінності».

Інновація проекту полягала в застосуванні нової методики залучення учнівської молоді до вирішення соціальних проблем громади. «Одна фотографія замість тисячі слів» - під таким девізом учні ліцею, учасники проекту, застосували фотографічне повідомлення як інструмент комунікації.

Всім учасникам проекту вручили їхні роботи на згадку про спільну діяльність, а також подарували буклети про підсумки проекту. Учні живо обговорювали світлини, розміщені в підсумковій публікації, впізнавали там себе та своїх нових друзів, обмінювалися враженнями.

Наші учні охоче вислухали виступи координаторів проекту: з боку Республіки Молдова Стелла Васлуян та Чернівецької області Ігоря Мосіна.

Ігор Колтаков, учень групи № 13, зауважив: «Мені дуже сподобалося брати участь в проекті. Я дізнався досить багато про Кишинів за такий короткий час, а також познайомився з багатьма новими і цікавими людьми. Для мене це було корисно тим, що я вибрався зі свого циклічного життя, знайшов друзів (з деякими досі підтримую контакт). Загалом, це був чудовий проект, бажаю Вам побільше таких проектів!».

 744  745  746

747  748  749

Погода

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 39 гостей на сайті