Учні Чернівецького професійного ліцею сфери послуг завершили участь у міжнародному проекті

 

13 грудня 2018 року у Буковинському медіа-центрі «Belle Veu» відбулася підсумкова прес-конференція проекту «Сприяння міжособистісному спілкуванню у соціальній, культурній та освітній сферах серед дітей та молоді, позбавлених батьківської опіки та піклування з Республіки Молдова та Чернівецької області (Україна)», співфінансований Європейським Союзом.

Учні нашого ліцею з числа соціально незахищених категорій, учасники проекту Кошура Анна, Колтаков Ігор, Літінська Анна, Аперчой Алла, Урсул Денис, Долга Іванна, Дрислюк Надія, Цуркан Андрій, разом з директором ліцею Цимбал О.В. взяли участь у заході.

Проект сприяв встановленню тісних взаємовідносин між партнерськими асоціаціями: громадською організацією «Центр соціальних послуг для дітей та сім’ї», «Амічі дей Бамбіні, Молодова» та Громадською організацією «Клуб української молоді», а також серед молоді обох регіонів,  працював з листопада 2017 року по даний час.

За час його роботи проведено тренінги та семінари не тільки для спеціалістів-професіоналів, а також організовані різноманітні форми роботи з молоддю для розвитку навичок з особистісного розвитку (спілкування, самопрезентації, розвиток упевненості в собі, навиків командної роботи), практичний семінар у сфері соціальної фотографії «PHOTO VOICE», транскордонний обмін досвідом між молоддю з Республіки Молдова та Чернівецької області, форум «Спільна історія – спільні культурні цінності».

Інновація проекту полягала в застосуванні нової методики залучення учнівської молоді до вирішення соціальних проблем громади. «Одна фотографія замість тисячі слів» - під таким девізом учні ліцею, учасники проекту, застосували фотографічне повідомлення як інструмент комунікації.

Всім учасникам проекту вручили їхні роботи на згадку про спільну діяльність, а також подарували буклети про підсумки проекту. Учні живо обговорювали світлини, розміщені в підсумковій публікації, впізнавали там себе та своїх нових друзів, обмінювалися враженнями.

Наші учні охоче вислухали виступи координаторів проекту: з боку Республіки Молдова Стелла Васлуян та Чернівецької області Ігоря Мосіна.

Ігор Колтаков, учень групи № 13, зауважив: «Мені дуже сподобалося брати участь в проекті. Я дізнався досить багато про Кишинів за такий короткий час, а також познайомився з багатьма новими і цікавими людьми. Для мене це було корисно тим, що я вибрався зі свого циклічного життя, знайшов друзів (з деякими досі підтримую контакт). Загалом, це був чудовий проект, бажаю Вам побільше таких проектів!».

 744  745  746

747  748  749

Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 31 гостей на сайті