Всеукраїнський тиждень права у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг

З 10 грудня у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг розпочався Всеукраїнський тиждень права, метою проведення якого є підвищення рівня правової культури населення, а також поінформованість учнівської молоді щодо їхніх конституційних прав та обов'язків, можливостей їх реалізації та захисту.

Відповідно до плану заходів щодо проведення Всеукраїнського тижня права на сайті ліцею створена рубрика «Юстиція - відкрита для людей!» у рамках Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!». У рамках цього ж проекту члени учнівського парламенту, у мантіях, розповсюджували серед учнів ліцею буклети «Як протидіяти домашньому насильству?».

Бібліотекарем ліцею Бікбаєвою Л.П., викладачами основ правових знань Мороз Є.В. та громадянської освіти Чиж С.М. оформлено тематичну книжкову виставку «Права людини» та інформаційний тематичний стенд «Всесвітній день прав людини». Керівниками навчальних груп проведено виховну справу «Без правової культури немає правової держави» та організовано перегляд й обговорення документального фільму «Права Людини: генезис та історичні традиції в Україні». Особливо цікаво пройшов брейн-ринг «Права людини», який провела класний керівник групи №3 Руснак Т.А.

11 грудня учні груп №9 та №10 ІІІ курсу були запрошені на зустріч за круглим столом з представником сектору комунікацій Головного управління Державної фіскальної служби у Чернівецькій області Коцимюк М.М.

12 грудня учні груп №4, №5, №13, №14 були запрошені на інтерактивну зустріч з координатором взаємодії з громадськістю, уповноваженого Верховною Радою України в Чернівецькій області Бойко Б.О., асистентом кафедри публічного права Нестеренко Л., керівником юридичної клініки разом із студентами юридичного факультету Чернівецького Національного університету.

13 грудня викладачем основ правових знань Мороз Є.В. організований та проведений круглий стіл «Основні трудові права працівників» з учнями груп ТУ №1 та №14.

726  727  728

729  730  731

732  733  734

735  736   737

738  739  740

741  742  743

Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 58 гостей на сайті